Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Szanse na powrót Bartosza Zmarzlika do ebut.pl Stali Gorzów?

Zmarzlika
fot. Michał Szmyd/Speeddway Canvas

Autor: Kamil Tokarczyk

Szanse na powrót Bartosza Zmarzlika do ebut.pl Stali Gorzów?

Podczas ostatniego magazynu Best Speedway TV, były prezes Stali Gorzów, Marek Grzyb, który opowiedział o jego wcześniejszych jak i aktualnych relacjach z indywidualnym mistrzem świata na żużlu Bartoszem Zmarzlikiem.

Jeśli chodzi o moje relacje z Bartkiem, to na początku mojej kariery jako prezes była taka sytuacja, że powiedziałem do niego o dwa słowa za dużo w trosce o dobro klubu (mecz z Fogo Unią Leszno). Wydawało mi się wtedy, że nie powinien wykonywać niektórych czynności marketingowych dla swojego głównego sponsora a bardziej skoncentrować się na meczu. Myślę, że później jednak sobie to wytłumaczyliśmy i ta sytuacja jest już historią a teraz mamy ze sobą dobre relacje.

Marek Grzyb o relacjach z prezesem Waldemarem Sadowskim

Były prezes gorzowskiej Stali opowiedział również, co sądzi i jak z jego perspektywy wygląda odejście Bartosza Zmarzlika z Gorzowa i przejście do drużyny aktualnych mistrzów Polski – Motoru Lublin:

Ja Bartka rozumiem, że przyjął dobrą ofertę i prawdopodobnie każdy z nas przyjąłby taką ofertę, natomiast zrobił on dla Stali bardzo dużo i zdawał on sobie sprawę z tego, że nie jesteśmy najbogatszym klubem w PGE Ekstralidze i wcale mu się nie dziwię, że skorzystał z oferty drużyny z Lublina. Natomiast jeśli chodzi o jego powrót do Stali Gorzów, to myślę, że jest na to duża szansa, lecz na przeszkodzie znów mogą stanąć ogromne stawki z innych ośrodków i może być to podobna sytuacja jak z Patrykiem Dudkiem i jego odejściem z Falubazu Zielonej Góry.

Podsumowując jeśli Bartek będzie miał ogromne wsparcie, chociażby z Lublina to myślę, że nie wróci, jednak jeśli coś się zmieni w Stali Gorzów i będzie to atrakcyjny ośrodek marketingowy, to wtedy być może wróci.

fot. Michał Szmyd

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×