Żużel - Best Speedway Tv

Szanse na powrót Bartosza Zmarzlika do ebut.pl Stali Gorzów? | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Szanse na powrót Bartosza Zmarzlika do ebut.pl Stali Gorzów?

Zmarzlika

Szanse na powrót Bartosza Zmarzlika do ebut.pl Stali Gorzów?

Podczas ostatniego magazynu Best Speedway TV, były prezes Stali Gorzów, Marek Grzyb, który opowiedział o jego wcześniejszych jak i aktualnych relacjach z indywidualnym mistrzem świata na żużlu Bartoszem Zmarzlikiem.

Jeśli chodzi o moje relacje z Bartkiem, to na początku mojej kariery jako prezes była taka sytuacja, że powiedziałem do niego o dwa słowa za dużo w trosce o dobro klubu (mecz z Fogo Unią Leszno). Wydawało mi się wtedy, że nie powinien wykonywać niektórych czynności marketingowych dla swojego głównego sponsora a bardziej skoncentrować się na meczu. Myślę, że później jednak sobie to wytłumaczyliśmy i ta sytuacja jest już historią a teraz mamy ze sobą dobre relacje.

Marek Grzyb o relacjach z prezesem Waldemarem Sadowskim

Były prezes gorzowskiej Stali opowiedział również, co sądzi i jak z jego perspektywy wygląda odejście Bartosza Zmarzlika z Gorzowa i przejście do drużyny aktualnych mistrzów Polski – Motoru Lublin:

Ja Bartka rozumiem, że przyjął dobrą ofertę i prawdopodobnie każdy z nas przyjąłby taką ofertę, natomiast zrobił on dla Stali bardzo dużo i zdawał on sobie sprawę z tego, że nie jesteśmy najbogatszym klubem w PGE Ekstralidze i wcale mu się nie dziwię, że skorzystał z oferty drużyny z Lublina. Natomiast jeśli chodzi o jego powrót do Stali Gorzów, to myślę, że jest na to duża szansa, lecz na przeszkodzie znów mogą stanąć ogromne stawki z innych ośrodków i może być to podobna sytuacja jak z Patrykiem Dudkiem i jego odejściem z Falubazu Zielonej Góry.

Podsumowując jeśli Bartek będzie miał ogromne wsparcie, chociażby z Lublina to myślę, że nie wróci, jednak jeśli coś się zmieni w Stali Gorzów i będzie to atrakcyjny ośrodek marketingowy, to wtedy być może wróci.

fot. Michał Szmyd

Reklamy

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×