Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Sytuacja Stali Gorzów po zobowiązaniach za czasów prezesa Marka G.

Stali

Autor: Kamil Tokarczyk

Sytuacja Stali Gorzów po zobowiązaniach za czasów prezesa Marka G.

Sporo zamieszania było w klubie ebut.pl Stal Gorzów po odejściu Marka G. jeśli chodzi także o zaciągnięcia i pożyczki finansowe, jednak prezes gorzowskiej Stali, Waldemar Sadowski zapewnia, że wszystko jest w porządku, i o żadnych zaległościach nie ma mowy, a także odnosi się do rzekomych pozostawionych zobowiązań za czasów prezesa Marka G.

– Jedyne zobowiązania jakie klub zaciągał, to były zobowiązania inwestycyjne na budowę nowych lóż, i tak naprawdę podpisuje się pod tym dwoma rękoma, gdyż ja na zarządzie byłem inicjatorem tego, jak się coś buduje po to są kredyty finansowe aby nie inwestować własnych środków i jest to zobowiązanie które zostało zaciągnięte na wybudowanie lóż i te loże zgodnie z planem zostały zbudowane – powiedział w naszym Magazynie Waldemar Sadowski

Prezes ebut.pl Stali Gorzów podkreśla, że mógłby mieć obawy związane z samym kredytem inwestycyjnym, gdyby pieniądze z niego zostały przekazane na przykład na wypłatę dla zawodników, natomiast w tym przypadku gdzie loże zostały zgodnie z planem zbudowane i oddane, nie ma żadnych problemów.

Grzegorz Zengota wspiera Andrieja Kudriaszowa. Emocjonalny wpis zawodnika Unii Leszno

Waldemar Sadowski odniósł się także do pytania odnośnie tego, czy po rządach prezesa Marka G. w klubie Stali Gorzów był zrobiony audyt.

-Audyt w klubie nie był robiony, gdyż już wtedy trwało postępowanie dotyczące sekcji piłki ręcznej i jednostronny audyt nie wyłapałby pewnych rzeczy i tylko instytucje zewnętrzne mają możliwość sprawdzania, chociażby takiego „krzyżowego”, a w przypadku gdzie jest faktura, umowa to taki audyt miałby tylko „ptaszki” do odhaczenia – powiedział w naszym Magazynie Waldemar Sadowski

Fot. Waldemar Sadowski

MAGAZYN ŻUŻLOWY, GOŚCIEM WALDEMAR SADOWSKI – kliknij TUTAJ


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *