Żużel - Best Speedway Tv

Sytuacja Stali Gorzów po zobowiązaniach za czasów prezesa Marka G. | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Sytuacja Stali Gorzów po zobowiązaniach za czasów prezesa Marka G.

Stali

Sytuacja Stali Gorzów po zobowiązaniach za czasów prezesa Marka G.

Sporo zamieszania było w klubie ebut.pl Stal Gorzów po odejściu Marka G. jeśli chodzi także o zaciągnięcia i pożyczki finansowe, jednak prezes gorzowskiej Stali, Waldemar Sadowski zapewnia, że wszystko jest w porządku, i o żadnych zaległościach nie ma mowy, a także odnosi się do rzekomych pozostawionych zobowiązań za czasów prezesa Marka G.

– Jedyne zobowiązania jakie klub zaciągał, to były zobowiązania inwestycyjne na budowę nowych lóż, i tak naprawdę podpisuje się pod tym dwoma rękoma, gdyż ja na zarządzie byłem inicjatorem tego, jak się coś buduje po to są kredyty finansowe aby nie inwestować własnych środków i jest to zobowiązanie które zostało zaciągnięte na wybudowanie lóż i te loże zgodnie z planem zostały zbudowane – powiedział w naszym Magazynie Waldemar Sadowski

Prezes ebut.pl Stali Gorzów podkreśla, że mógłby mieć obawy związane z samym kredytem inwestycyjnym, gdyby pieniądze z niego zostały przekazane na przykład na wypłatę dla zawodników, natomiast w tym przypadku gdzie loże zostały zgodnie z planem zbudowane i oddane, nie ma żadnych problemów.

Grzegorz Zengota wspiera Andrieja Kudriaszowa. Emocjonalny wpis zawodnika Unii Leszno

Waldemar Sadowski odniósł się także do pytania odnośnie tego, czy po rządach prezesa Marka G. w klubie Stali Gorzów był zrobiony audyt.

-Audyt w klubie nie był robiony, gdyż już wtedy trwało postępowanie dotyczące sekcji piłki ręcznej i jednostronny audyt nie wyłapałby pewnych rzeczy i tylko instytucje zewnętrzne mają możliwość sprawdzania, chociażby takiego “krzyżowego”, a w przypadku gdzie jest faktura, umowa to taki audyt miałby tylko “ptaszki” do odhaczenia – powiedział w naszym Magazynie Waldemar Sadowski

Fot. Waldemar Sadowski

MAGAZYN ŻUŻLOWY, GOŚCIEM WALDEMAR SADOWSKI – kliknij TUTAJ

Reklamy


Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×