Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Świetna inicjatywa Unii Leszno! Rozdadzą bilety kibicom, będącym w Krośnie

Gdzie obejrzeć

Autor: Krzysztof Choroszy

Świetna inicjatywa Unii Leszno! Rozdadzą bilety kibicom, będącym w Krośnie

Dwa ostatnie mecze rundy zasadniczej PGE Ekstraligi nie odbyły się w najlepszym dla kibiców terminie. Przypomnijmy, że ze względu na niekorzystne prognozy spotkania zamiast w niedzielę, odbyły się w środę wieczorem. Szczególnie ciężko mieli fani zespołów, jadących na wyjeździe. Zarówno osoby z Leszna, jak i Lublina musiały pokonać pół Polski, aby móc dopingować na żywo swoje ukochane kluby.

Żużel. Wyrównane spotkanie we Wrocławiu pada łupem Koziołków [RELACJA]

Świetną inicjatywą popisała się Unia Leszno, której kibice licznie przybyli na stadion w Krośnie. Klub postanowił wszystkim tym, którzy byli w środowy wieczór na wyjazdowym spotkaniu „Byków”, zapewnić darmowe wejściówki na niedzielny mecz ćwierćfinałowy z Betard Spartą Wrocław. Gest ten jest podziękowaniem dla najwierniejszych fanów za doping i obecność podczas zawodów w województwie Podkarpackim.

Wynagrodzenie kibicom trudu, jakim z pewnością było pokonanie ponad 500 km, aby dopingować swoją ukochaną drużynę, jest świetną sprawą. Leszczynianie pokazali, że fani są dla nich ważni, nie tylko podziękowaniami, lecz również wynagrodzeniem podróży w postaci biletów na kolejny mecz. Miejmy nadzieję, że takich akcji będziemy mieli w polskim żużlu coraz więcej.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *