Żużel: Ekscytujące Aktualności w Sporcie Żużlowym

Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Światełko w tunelu dla kibiców rybnickiego ROW-u. Odbędzie się spotkanie z Miastem Rybnik

Światełko w tunelu

Autor: Wiktoria Wybraniec

Światełko w tunelu dla kibiców rybnickiego ROWu. Odbędzie się spotkanie z Miastem Rybnik

Dzisiaj (27 września) w siedzibie klubu z Rybnika odbędzie się spotkanie pomiędzy prezesem Krzysztofem Mrozkiem a Miastem Rybnik. Zostaną omówione najważniejsze kwestie.

ROW Rybnik na pewno nie może zaliczyć tego sezonu do udanych. Drużyna, która na papierze wydawała się być mocna, w rzeczywistości odjechała tylko kilka dobrych spotkań z czego jedne na wyjeździe. Zawodzili liderzy i juniorzy, a kibice przestali przychodzić na mecze.

Transfery Żużlowe. Składy 2023

W tym sezonie Rybnik ściganie zakończył już na początku drugiej połowy lipca, co nie miało miejsca od ponownego utworzenie klubu w 1994 roku. Rybniczanom nie pomagał nawet atut własnego toru, gdzie wygrali 4 z 7 spotkań (śr. domowa 46,14 pkt/mecz). W całym sezonie ich bilans wynosi 4-1-9 (zwycięstwo-remis-porażka). Na końcu okazali się lepsi tylko od Aforti Startu Gniezno i utrzymali się dzięki wygranej w ostatnim meczu domowym z H.Skrzydlewska Orzeł Łódź (47:43).

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

290240019 444827847644818 8045041840538895425 n
Światełko w tunelu dla kibiców rybnickiego ROW-u. Odbędzie się spotkanie z Miastem Rybnik 2

Dzisiaj w siedzibie klubu ma odbyć się spotkanie z Miastem Rybnik, na którym zostaną omówione najważniejsze kwestie. Ocenione zostaną działania promocyjne za ubiegły sezon, jak i plany na przyszły. Od tego zależeć będzie między innymi jakie wsparcie finansowe od miasta dostanie klub na sezon 2023. Wspólnie z prezesem Krzysztofem Mrozkiem będą podejmowane decyzje jak przywrócić świetność ROWu i co zrobić, by na nowo przyciągnąć kibiców.

fot. Sonia Kaps

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×