Żużel - Best Speedway Tv

Transfery Żużlowe. Składy 2023 | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Transfery Żużlowe

Transfery Żużlowe. Składy 2023

Transfery Żużlowe. Składy 2023

Przedstawiamy państwu odejścia czy też przedłużenia kontraktowe zawodników w klubach żużlowych na sezon 2023. Składy i transfery będą na bieżąco aktualizowane.

PGE Ekstraliga

MOTOR LUBLIN

SKŁAD:

  • Jarosław Hampel
  • Dominik Kubera
  • Fredrik Lindgren
  • Bartosz Zmarzlik
  • Jack Holder
  • Mateusz Cierniak
  • Bartosz Bańbor


MOJE BERMUDY STAL GORZÓW

SKŁAD:

  • Anders Thomsen
  • Szymon Woźniak
  • Martin Vaculik
  • Oskar Fajfer
  • Timi Salonen
  • Mateusz Bartkowiak
  • Oskar Paluch
  • Wiktor Jasiński

ZIELONA-ENERGIA.COM WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA

SKŁAD:

  • Leon Madsen
  • Kacper Woryna
  • Mikkel Michelsen
  • Maksym Drabik
  • Jakub Miśkowiak
  • Franciszek Karczewski
  • Kajetan Kupiec

FOR NATURE SOLUTIONS APATOR TORUŃ

SKŁAD:

  • Robert Lambert
  • Patryk Dudek
  • Paweł Przedpełski
  • Emil Sayfutdinow
  • Krzysztof Lewandowski
  • Mateusz Affelt
  • Wiktor Lampart

FOGO UNIA LESZNO

SKŁAD:

K

  • Grzegorz Zengota
  • Janusz Kołodziej
  • Bartosz Smektała
  • Chris Holder
  • Jaimon Lidsey
  • Damian Ratajczak
  • Hubert Jabłoński

BETARD SPARTA WROCŁAW

SKŁAD:

  • Tai Woffinden
  • Maciej Janowski
  • Artiom Laguta
  • Piotr Pawlicki
  • Daniel Bewley
  • Bartłomiej Kowalski
  • Paweł Trześniewski
  • Francis Gusts

ZOOLESZCZ GKM GRUDZIĄDZ

SKŁAD:

  • Nicki Pedersen
  • Norbert Krakowiak
  • Fredrik Jakobsen
  • Mateusz Szczepaniak
  • Vadim Tarasienko (Sprawa rozwiąże się do końca marca 2023)
  • Max Fricke
  • Gleb Czugunow
  • Kacper Pludra
  • Kacper Łobodziński
  • Wiktor Rafalski

CELLFAST WILKI KROSNO

SKŁAD:

  • Andrzej Lebediev
  • Vaclav Milik
  • Krzysztof Kasprzak
  • Jason Doyle
  • Mateusz Świdnicki
  • Krzysztof Sadurski
  • Szymon Bańdur
  • Denis Zieliński

eWinner 1. Liga Żużlowa

ARGED MALESA OSTRÓW WLKP.

SKŁAD:

  • Matias Nielsen
  • Oliver Berntzon
  • Jakub Krawczyk
  • Grzegorz Walasek
  • Tobiasz Musielak
  • Victor Palovaara
  • Kacper Grzelak
  • Jakub Poczta
  • Sebastian Szostak


STELMET FALUBAZ ZIELONA GÓRA

SKŁAD:

  • Krzysztof Buczkowski
  • Dawid Rempała
  • Rohan Tungate
  • Fabian Ragus
  • Przemysław Pawlicki
  • Rasmus Jensen
  • Luke Becker


ABRAMCZYK POLONIA BYDGOSZCZ

SKŁAD:

  • Kenneth Bjerre
  • Wiktor Przyjemski
  • Daniel Jeleniewski
  • Szymon Szlauderbach
  • David Bellego
  • Andreas Lyager
  • Benjamin Basso
  • Olivier Buszkiewicz
  • Oleg Michaiłow


TRANS MF LANDSHUT DEVILS

SKŁAD:

  • Kai Huckenbeck
  • Dimitri Berge
  • Martin Smolinski
  • Erik Bachhuber
  • Norick Bloedorn
  • Kim Nilsson
  • Eric Riss
  • Valentin Grobauer


H. SKRZYDLEWSKA ORZEŁ ŁÓDŹ

SKŁAD:

  • Mateusz Dul
  • Niels K. Iversen
  • Timo Lahti
  • Jakub Jamróg
  • Tomasz Gapiński
  • Mateusz Tonder
  • Tom Brennan

ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK

SKŁAD:

  • Kamil Marciniec
  • Miłosz Wysocki
  • Wiktor Trofimow
  • Nicolai Klindt
  • Michael Jepsen Jensen
  • Mads Hansen
  • Daniel Kaczmarek
  • Keynan Rew

KS ROW RYBNIK

SKŁAD:

  • Patryk Wojdyło
  • Kacper Tkocz
  • Krystian Pieszczek
  • Brady Kurtz
  • Patrick Hansen
  • Jan Kvech

SPECHOUSE PSŻ POZNAŃ

SKŁAD:

  • Kevin Fajfer
  • Jonas Seifert-Salk
  • Kacper Teska
  • Aleksandr Łoktajew
  • Antonio Lindbaeck
  • Adrian Gała
  • Emil Breum
  • Adrian Cyfer
  • Karol Żupiński
  • Jakub Martyniak
  • Kacper M. Grzelak

2. Liga Żużlowa

AFORTI START GNIEZNO

SKŁAD:

  • Zbigniew Suchecki
  • Mikołaj Czapla
  • Hubert Łęgowik
  • Tim Soerensen
  • Kacper Gomólski
  • Josh Pickering
  • Sam Masters
  • Jesper Knudsen

BEDMET OK KOLEJARZ OPOLE

SKŁAD:

  • Mathias Thoernblom
  • Oskar Polis
  • Esben Hjerrild
  • Andrej Kudriaszow
  • Oskar Stępień
  • Robert Chmiel


METALIKA RECYCLING KOLEJARZ RAWICZ

SKŁAD:

  • Ryan Douglas
  • Steven Goret
  • Paco Castagna
  • Norbert Kościuch
  • Tomasz Orwat
  • Damian Baliński
  • Damian Dróżdż
  • Mikkel Andersen

O


OPTIBET LOKOMOTIV DAUGAVPILS

SKŁAD:

  • Nick Morris
  • Adam Ellis
  • Jewgienij Kostygow
  • Ricards Ansviesulis
  • Ernest Matjuszonok
  • Kevin Juhl Pedersen
  • Gustav Grahn


TEXOM STAL RZESZÓW

SKŁAD:

  • Kevin Woelbert
  • Eduard Krcmar
  • Mateusz Majcher
  • Jacob Thorssell
  • Peter Kildemand
  • Marcin Nowak
  • Philip Hellstroem-Baengs
  • Jonas Jeppesen
  • Anders Rowe
  • Anze Grmek
  • Rune Thorst
  • Nikodem Chorzępa

UNIA TARNÓW

SKŁAD:

  • Kenneth Hansen
  • William Drejer
  • Peter Ljung
  • Piotr Pióro
  • Rene Bach
  • Oskar Bober
  • Patryk Rolinicki
  • Richard Lawson


BUDMAX-STAL POLONIA PIŁA

SKŁAD:

  • Artur Mroczka
  • Matic Ivacic
  • Tero Aarnio
  • Marcin Jedrzejewski
  • Dan Gilkes
  • Piotr Gryszpiński
  • Jonas Knudsen
  • Daniel Henderson


2 Comments

  • jaco
    Posted 13 października 2022 w 18:14

    Będzie ciekawie szkoda że nie doczekam, może 1 kolejkę dożyje jednak rak zdobi swoje

  • Bass
    Posted 29 października 2022 w 13:01

    W GKM błąd: za Szczepaniaka powinien być Max Fricke.
    W Krosno błąd. Zieliński to junior i on powinien być pod nr 7 za Bańdura. 

Zostaw komentarz

×