Żużel - Best Speedway Tv

Stowarzyszenie kibiców z Krosna odcina się od zbiórki dla Jasona Doyla | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Stowarzyszenie kibiców z Krosna odcina się od zbiórki dla Jasona Doyla

kibiców

Stowarzyszenie kibiców z Krosna odcina się od zbiórki dla Jasona Doyla

Po ogłoszeniu kary dla Jasona Doyla za pokazanie środkowego palca leszczyńskim kibicom podczas meczu Unia – Wilki jeden z krośnieńskich kibiców rozpoczął zbiórkę na opłatę rzeczonej kary Australijczyka. Ta spotkała się z bardzo złym odbiorem i już została usunięta przez założyciela. Od zbiórki stanowczo odcina się Wataha – Stowarzyszenie Kibiców Krośnieńskiego Żużla.

Szymon Woźniak: Bardzo się cieszymy z tego zwycięstwa, ponieważ było bardzo potrzebne

Stowarzyszenie fanów klubu z Krosna wydało specjalne oświadczenie w tej sprawie:

“Wataha – Stowarzyszenie Kibiców Krośnieńskiego Żużla w pełni odcina się od zbiórki założonej na rzecz Jasona Doyla. Zbiórka została założona przez osobę prywatną, która nie jest i nigdy nie była członkiem Stowarzyszenia. Jesteśmy przeciwni wszelkim niesportowym zachowaniom czy to zawodników Cellfast Wilków Krosno, czy też zawodników innych drużyn. Uważamy, że każdy sam powinien płacić za popełnione przez siebie błędy, nawet jeśli ich popełnienie zostało sprowokowane”.

Nie da się ukryć, że pomysł zbiórki dla Jasona Doyla był kompletnie chybiony. Są osoby będące w prawdziwej potrzebie, a na pewno nie zalicza się do nich zawodnik żużlowy z jednym z wyższych kontraktów w lidze, który zbiednieje o 8 tysięcy złotych wyłącznie z własnej głupoty.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×