Żużel - Best Speedway Tv

Start Gniezno rozliczył się z zawodnikami. Skład drużyny poznamy do 14 listopada | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Start Gniezno rozliczył się z zawodnikami. Skład drużyny poznamy do 14 listopada

Start Gniezno

Start Gniezno rozliczył się z zawodnikami. Skład drużyny poznamy do 14 listopada

Start Gniezno poinformował, że podobnie jak Wilki Krosno, rozliczył się już z wszystkimi zawodnikami, którzy w sezonie 2022 startowali w barwach czerwono-czarnych. Władze klubu poinformowały także, kiedy kibice poznają ostateczny skład na przyszły sezon.

Start Gniezno w sezonie 2022 spadł z eWinner 1 Ligi i w przyszłym sezonie będzie występował na najniższym stopniu rozgrywkowym w naszym kraju. Kibice mieli obawy, czy po spadku klub przetrwa, jednak same władze klubu poinformowały, że klub jest w stabilnej sytuacji finansowej i nie grozi mu upadłość. Teraz klub poinformował także, że wszyscy zawodnicy, którzy reprezentowali barwy klubu w poprzednim roku otrzymali swoje należne wynagrodzenia kontraktowe oraz za punkty zdobyte na torze, zgodnie z wystawionymi fakturami.

– Zamknięcie tego trudnego sezonu nie byłoby możliwe bez dodatkowego wsparcia osób, które przychylnie patrzą na podejmowane przez nas działania. Ponadto cały czas spływają środki z umów sponsorskich. Równolegle rozmawiamy z zawodnikami pod kątem przyszłego sezonu. Oficjalnie żadne nazwisko nie zostało jeszcze kibicom zaprezentowane, nastąpi to dopiero po zawarciu kontraktów z zawodnikami. Byliśmy już tej jesieni świadkami anulowania zawieranych porozumień i nieoczekiwanej zmiany barw klubowych dlatego wstrzymujemy się z ogłaszaniem składu do czasu podpisania wiążących umów – mówi Paweł Siwiński, członek zarządu stowarzyszenia GTM Start Gniezno dla klubowych mediów.

Mateusz Tonder opuszcza Falubaz Zielona Góra po siedmiu latach

– W październiku zamknęliśmy rozliczenia z naszymi zawodnikami, dotrzymaliśmy w ten sposób danego im słowa. Dziękuję za cierpliwość, bo każdy podszedł do tej sytuacji ze zrozumieniem. Nie ma mowy o żadnych ugodach. Zarobione pieniądze na torze zostały wypłacone i w tym momencie stanowczo dementujemy plotki o olbrzymim zadłużeniu klubu wobec zawodników. Takie głosy niestety nie pomagały w prowadzeniu rozmów kontraktowych pod kątem przyszłego sezonu – mówi Dyrektor GTM Start Gniezno, Radosław Majewski dla klubowych mediów.

Klub poinformował także, kiedy możemy się spodziewać ogłoszenia kadry zespołu na przyszły sezon. Do 14 listopada sympatycy czarnego sportu w Gnieźnie i okolicy poznają nazwiska żużlowców, którzy ścigać będą się w czerwono-czarnych barwach w sezonie 2023.

Fot. Patrycja Sobiech

Reklamy

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Start Gniezno rozliczył się z zawodnikami. Skład drużyny poznamy do 14 listopada

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×