Żużel - Best Speedway Tv

Start Gniezno pożegnał się z Adamem Skórnickim | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Start Gniezno pożegnał się z Adamem Skórnickim

Start Gniezno

Start Gniezno pożegnał się z Adamem Skórnickim

Nieoczekiwanie jeszcze przed pierwszym spotkaniem Startu, Gnieźnianie poinformowali na swoich mediach społecznościowych o zakończeniu współpracy z trenerem Adamem Skórnickim.

Mocne wypowiedzi zawodników ROW-u: Ja pie*****

Start Gniezno niespodziewanie zakończył współpracę z Adamem Skórnickim. Można powiedzieć, że trener Skórnicki odchodzi jako niepokonany ze Startu, ponieważ drużyna nie odjechała jeszcze żadnego spotkania. Ze względu na niekorzystną pogodę na początku sezonu. Na stanowisku trenera Skórnickiego zastąpi Tomasz Fajfer, który będzie łączył rolę trenera pierwszej drużyny wraz z trenowaniem młodzieży. Aktualny zawodnik Startu Gniezno Kacper Gomólski będzie wspierać Fajfera w pracy z młodzieżą oraz szkółką.

Kierując się dobrem żużlowców i jak najlepszymi relacjami na linii sztab szkoleniowy – zespół, odpowiedzialnym za prowadzenie pierwszej drużyny i szkolenie młodzieży został Tomasz Fajfer, który cieszy się największym autorytetem i zaufaniem zawodników. W kwestiach związanych z młodzieżą i szkółką czerwono-czarnych wspomagać go będzie Kacper Gomólski – cały czas reprezentant Startu. To aktualny sztab szkoleniowy gnieźnian. – możemy przeczytać na profilu Startu Gniezno w mediach społecznościowych.

Pierwsze spotkanie Gnieźnianie odjadą w ten weekend, w niedzielę 23 kwietnia czeka ich wyjazd na Łotwę, gdzie zmierzą się z Optibet Lokomotivem Daugavpils.

fot. Start Gniezno

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×