Przejdź do treści
Aktualności/Krajowa Liga Żużlowa

Stal Rzeszów żegna się z prezesem. Oświadczenie Rady Nadzorczej

Stal Rzeszów

Autor: Jakub Bielak

Stal Rzeszów żegna się z prezesem. Oświadczenie Rady Nadzorczej

Stal Rzeszów we wtorkowy wieczór poinformowała o rozwiązaniu umowy między dotychczasowym prezesem Łukaszem Rojkiem a rzeszowskim klubem. Kibice Stali nie rozumieją decyzji Rady Nadzorczej i martwią się losy swojego klubu.

Ależ praca wre na stadionie w Krośnie. Ciężkie prace w środku nocy [Wideo]

Oto treść oświadczenia Rady Nadzorczej H69 Speedway S.A.:

„W dniu 14.03.2023 r. Rada Nadzorcza rozwiązała za porozumieniem stron umowę z dotychczasowym prezesem Panem Łukaszem Rojkiem. Bardzo dziękujemy za wkład w budowę i rozwój rzeszowskiego klubu żużlowego. Do końca bieżącej kadencji zarządu tj. listopada 2023 roku, pełniącym obowiązki prezesa zarządu zostanie główny akcjonariusz Pan Michał Drymajło”.

Kibice w komentarzach na Facebooku pod postem z oświadczeniem Rady Nadzorczej wyrażają w większości spore niezadowolenie z nagłej zmiany na najwyższym szczeblu w klubie.

„Dopiero co podpisywał nowych/starych sponsorów i był naprawdę aktywny. Dziwna sprawa”

„Czyli znowu wszystko po staremu”

To tylko niektóre z komentarzy zaniepokojonych kibiców. Przypomnijmy, że Stal Rzeszów zbudowała na sezon 2023 bardzo silny skład, który powinien na papierze wywalczyć awans do 1. ligi. Na niespełna miesiąc przed startem rozgrywek w klubie dochodzi jednak do małego trzęsienia ziemi. Zobaczymy, jak rozwinie się ten sezon pod rządami głównego akcjonariusza Stali – Pana Michała Drymajło.

fot. Texom Stal Rzeszów

MAGAZYN ŻUŻLOWY. Kliknij TUTAJ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *