Przejdź do treści
Aktualności/Krajowa Liga Żużlowa

Stal Rzeszów ogłasza kolejnego sparingpartnera

Stal Rzeszów

Autor: Paweł Płóciniak

Stal Rzeszów ogłasza kolejnego sparingpartnera

Jak poinformowała drużyna z Rzeszowa na swoich social mediach udało im się dograć kolejny dwumecz sparingowy. Texom Stal Rzeszów odjedzie swoje mecze kontrolne z Kolejarzem Opole oraz Unią Tarnów.

Marcin Nowak: „Nie zastanawiam się nad tym, czy wygramy w cuglach, czy też się pomęczymy”

20 i 22 marca odbędą się mecze derbowe z lokalnym rywalem czyli Unią Tarnów. Pierwsze spotkanie 20 marca odbędzie się przy Hetmańskiej 69 w Rzeszowie , a rewanż ma zostać zorganizowany w Krakowie. Od kilku lat w Krakowie nie ma zawodów ligowych, więc będzie to idealna okazja dla tamtejszych kibiców by zobaczyć ściganie na wysokim poziomie.

Jest jedno ale jeśli chodzi o Kraków, żeby mecz się odbył to tor musi otrzymać licencje. Jeśli jej nie dostanie to mecz się nie odbędzie i nie zostanie przeniesiony do Tarnowa. Najprawdopodobniej głównym czynnikiem wpływającym na to, że spotkanie nie odbędzie się w Mościcach jest to, że miejscowa Unia zainauguruje sezon 2 ligi właśnie meczem u siebie ze Stalą Rzeszów.

Tak więc Texom Stal Rzeszów odjedzie dwa dwumecze sparingowe przed sezonem, 20 i 22 marca zmierzą się z Unią Tarnów, a z Kolejarzem Opole 1 i 2 kwietnia.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Z UDZIAŁEM ANDERSA THOMSENA – kliknij TUTAJ

fot. Jakub Malec

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *