Żużel - Best Speedway Tv

Stal Rzeszów ogłasza kolejnego sparingpartnera | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Stal Rzeszów

Stal Rzeszów ogłasza kolejnego sparingpartnera

Stal Rzeszów ogłasza kolejnego sparingpartnera

Jak poinformowała drużyna z Rzeszowa na swoich social mediach udało im się dograć kolejny dwumecz sparingowy. Texom Stal Rzeszów odjedzie swoje mecze kontrolne z Kolejarzem Opole oraz Unią Tarnów.

Marcin Nowak: „Nie zastanawiam się nad tym, czy wygramy w cuglach, czy też się pomęczymy”

20 i 22 marca odbędą się mecze derbowe z lokalnym rywalem czyli Unią Tarnów. Pierwsze spotkanie 20 marca odbędzie się przy Hetmańskiej 69 w Rzeszowie , a rewanż ma zostać zorganizowany w Krakowie. Od kilku lat w Krakowie nie ma zawodów ligowych, więc będzie to idealna okazja dla tamtejszych kibiców by zobaczyć ściganie na wysokim poziomie.

Jest jedno ale jeśli chodzi o Kraków, żeby mecz się odbył to tor musi otrzymać licencje. Jeśli jej nie dostanie to mecz się nie odbędzie i nie zostanie przeniesiony do Tarnowa. Najprawdopodobniej głównym czynnikiem wpływającym na to, że spotkanie nie odbędzie się w Mościcach jest to, że miejscowa Unia zainauguruje sezon 2 ligi właśnie meczem u siebie ze Stalą Rzeszów.

Tak więc Texom Stal Rzeszów odjedzie dwa dwumecze sparingowe przed sezonem, 20 i 22 marca zmierzą się z Unią Tarnów, a z Kolejarzem Opole 1 i 2 kwietnia.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Z UDZIAŁEM ANDERSA THOMSENA – kliknij TUTAJ

fot. Jakub Malec

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×