Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Stal Gorzów z kolejnym zawodnikiem na przyszły sezon!

Stal Gorzów

Autor: Bartosz Glapiak

Stal Gorzów z kolejnym zawodnikiem na przyszły sezon!

Kolejny kontrakt w PGE Ekstralidze ogłoszony. Martin Vaculik podjął decyzję odnośnie swojej przyszłości. Słowak kolejny sezon spędzi w dotychczasowym klubie. Dziś przed południem klub z Gorzowa poinformował o przedłużeniu umowy z jednym ze swoich liderów. To kolejny zawodnik w talii trenera Stanisława Chomskiego na przyszłą kampanię ligową.

Ta informacja ucieszyła kibiców z Gorzowa Wielkopolskiego. Przekazano ją przed niedzielnym meczem z Fogo Unią Leszno. Martin Vaculik w tym roku jest solidnym filarem zespołu żółto-niebieskich. Uczestnik cyklu Grand Prix wykręcił do tej pory średnią punktową na poziomie 2,298, co daje mu szóstą lokatę w klasyfikacji najskuteczniejszych zawodników PGE Ekstraligi.

Jak przekazał klub Moje Bermudy Stal Gorzów, to jeszcze nie koniec kontraktowej ofensywy. Niedługo powinniśmy poznać nazwisko kolejnego zawodnika, który w 2023 będzie reprezentował gorzowskie barwy. Wiele wskazuje na to, że będzie to Anders Thomsen. Czy oficjalnie ogłoszone zostanie to podczas dzisiejszego meczu? Czas pokaże.

Fot. Bartosz Glapiak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *