Żużel - Best Speedway Tv

Stal Gorzów z kolejnym zawodnikiem na przyszły sezon! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Stal Gorzów z kolejnym zawodnikiem na przyszły sezon!

Stal Gorzów

Stal Gorzów z kolejnym zawodnikiem na przyszły sezon!

Kolejny kontrakt w PGE Ekstralidze ogłoszony. Martin Vaculik podjął decyzję odnośnie swojej przyszłości. Słowak kolejny sezon spędzi w dotychczasowym klubie. Dziś przed południem klub z Gorzowa poinformował o przedłużeniu umowy z jednym ze swoich liderów. To kolejny zawodnik w talii trenera Stanisława Chomskiego na przyszłą kampanię ligową.

Ta informacja ucieszyła kibiców z Gorzowa Wielkopolskiego. Przekazano ją przed niedzielnym meczem z Fogo Unią Leszno. Martin Vaculik w tym roku jest solidnym filarem zespołu żółto-niebieskich. Uczestnik cyklu Grand Prix wykręcił do tej pory średnią punktową na poziomie 2,298, co daje mu szóstą lokatę w klasyfikacji najskuteczniejszych zawodników PGE Ekstraligi.

Jak przekazał klub Moje Bermudy Stal Gorzów, to jeszcze nie koniec kontraktowej ofensywy. Niedługo powinniśmy poznać nazwisko kolejnego zawodnika, który w 2023 będzie reprezentował gorzowskie barwy. Wiele wskazuje na to, że będzie to Anders Thomsen. Czy oficjalnie ogłoszone zostanie to podczas dzisiejszego meczu? Czas pokaże.

Fot. Bartosz Glapiak

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×