Żużel - Best Speedway Tv

Stal Gorzów z kolejnym podejściem do modernizacji oświetlenia stadionu żużlowego. | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Stal Gorzów z kolejnym podejściem do modernizacji oświetlenia stadionu żużlowego.

Stal Gorzów

Stal Gorzów z kolejnym podejściem do modernizacji oświetlenia stadionu żużlowego.

Mówi się, że do trzech razy sztuka, niestety, ale to powiedzenie nie sprawdziło się w sprawie modernizacji oświetlenia na stadionie Edwarda Jancarza.

Jak donosi lokalny portal echogorzowa na ogłoszony przez Ośrodek Sportu i Rekreacji czwarty już przetarg na modernizację oświetlenia na stadionie im. Edwarda Jancarza wpłynęła tylko jedna oferta.

W trzecim przetargu, który miał miejsce w styczniu, tych ofert było pięć. To wtedy pojawiła się także jedyna oferta, która w swojej propozycji finansowej zmieściła się w wyznaczonych przez OSiR ramach. Niestety, ze względów formalnych (zabrakło podpisu elektronicznego) trzeba było przetarg anulować i rozpisać kolejny. Gorzowski Ośrodek Sportu i Rekreacji od września 2021 roku próbuje wyłonić wykonawcę. Fani czarnego sportu z miasta nad Wartą mają nadzieję, że modernizacja oświetlenia wreszcie dojedzie do skutku.

OSiR poinformował jednocześnie, że podpisze umowę na zakup bandy pneumatycznej z firmą 3SixtySports Limited 12 Mount Havelock Douglas Isle of Man, która zaoferowała jej zamontowanie za kwotę 280,813 tysiąca złotych netto w terminie do końca lutego.

fot. facebook SG

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
×