Żużel - Ekscytujące Aktualności

Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Kamil Nowacki: Jeśli tylko trafi się okazja, to podejmę rękawicę i będę walczył

Kamil Nowacki

Autor: Aleksandra Gucia

Oceń Wpis

Kamil Nowacki: Jeśli tylko trafi się okazja, to podejmę rękawicę i będę walczył

Kibice Kamila Nowackiego zastanawiają się, gdzie w przyszłym sezonie będzie jeździć wychowanek gorzowskiej Stali, dla którego sezon 2021 był ostatnim na pozycji juniora. 


Stal Gorzów to klub, który zawsze mnie wpierał, zresztą nie tylko mnie, ale też innych chłopaków. Jestem wdzięczny gorzowskiemu klubowi za wsparcie. Chciałbym jeździć nadal w Stali, jednak nie wiem, jakie zostały podjęte kroki w klubie, to wszystko nie zależy ode mnie. Może w klubie mieli plan, żeby zainwestować w innych młodszych zawodników. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, jak przebiegał sezon w moim wykonaniu i jak często nie mogłem brać udziału w meczach. Jeśli byłaby opcja kontraktu w Gorzowie, to na pewno bym ją rozważył i prawdopodobnie ją zaakceptował. Podpisałem kontrakt warszawski w Gorzowie i dziękuję klubowi za taką możliwość- stwierdził Kamil Nowacki w rozmowie z radiem Gorzów.

Wychowanek żółto-niebieskich nie zamierza się poddawać i rezygnować z jazdy na żużlu.
-Trenuję indywidualnie i przygotowuje się do nadchodzącego sezonu. Każdą wolną chwilę wykorzystuję na trening. Jednak ciężko byłoby zostawić coś po 15-latach. Jeśli tylko trafi się okazja, to podejmę rękawicę i będę walczył – zakończył Nowacki.

fot. Łukasz Wilk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×