Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Stal Gorzów podejmuje u siebie GKM Grudziądz. Znamy awizowane składy obu ekip

Stal Gorzów
Fot. Marta Astachow

Autor: Krzysztof Choroszy

Stal Gorzów podejmuje u siebie GKM Grudziądz. Znamy awizowane składy obu ekip

Zbliżający się weekend będzie pełen żużlowych emocji. W niedzielę czekają nas dwa starcia w ramach piątej kolejki PGE Ekstraligi. Najlepsza liga świata zawita między innymi do Gorzowa, gdzie miejscowa Ebut.pl Stal podejmie ZOOleszcz GKM Grudziądz. Dzisiaj menadżerowie obu drużyn przedstawili awizowane zestawienia na to spotkanie.

Ebut.pl Stal Gorzów do niedzielnego meczu podejdzie uskrzydlona zwycięstwem z czwartej rundy zmagań. Wtedy to podczas Derbów Ziemi Lubuskiej pokonali oni na wyjeździe NovyHotel Falubaz Zielona Góra, pokazując, jak mocną drużyną są. Dla gorzowian była to trzecia wygrana w tegorocznych zmaganiach. W niedzielę będą mieli okazję do walki o dopisanie kolejnej. Do Gorzowa przyjedzie bowiem ZOOleszcz GKM Grudziądz. Grudziądzanie w ostatniej kolejce wysoko pokonali Fogo Unię Leszno i na pewno będą chcieli powalczyć o korzystny wynik na „Jancarzu”. Faworytem do zwycięstwa pozostają jednak gospodarze.

Gorzowianie w niedzielę znów pojadą w składzie, jaki widzieliśmy we wszystkich meczach tego sezonu. Stanisław Chomski konsekwentnie stawia na takie ustawienie swoich zawodników, które sprawdza się, gdyż Stal zajmuje obecnie drugie miejsce w tabeli. GKM Grudziądz w swoim zestawieniu postawiło na zmiany w numerach startowych zawodników względem poprzedniego starcia z Unią. Tym samym Robert Kościecha wrócił do prawie tego samego ustawienia, w jakim „Gołębie” jechały we Wrocławiu. Miejscami zamieniono jedynie młodzieżowców.

Początek meczu pomiędzy Ebut.pl Stalą Gorzów a ZOOleszcz GKM-em Grudziądz zaplanowany jest na godzinę 16:30. Transmisja z tego wydarzenia będzie dostępna na antenie Canal+ Sport.

Awizowane składy:

EBUT.PL Stal Gorzów

9.Szymon Woźniak
10.Oskar Fajfer
11.Martin Vaculik
12.Jakub Miśkowiak
13.Anders Thomsen
14.Oskar Paluch
15.Jakub Stojanowski
16.

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz

1.Max Fricke
2.Jaimon Lidsey
3.Kacper Pludra
4.Wadim Tarasienko
5.Jason Doyle
6.Kacper Łobodziński
7.Kevin Małkiewicz
8.
MAAS 050524 140
Fot. Marta Astachow
GKM Grudziądz
Fot. Marta Astachow

Magazyn Żużlowy Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *