Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Stadion Motoru Lublin przy Z5 zmienia nazwę!

Stadion Motoru Lublin
Fot. Kazimierz Kożuch

Autor: Patrycja Kowalczuk

Best Speedway Tv

Stadion Motoru Lublin przy Z5 zmienia nazwę!

Orlen Oil Motor Lublin od zawsze swoje mecze rozgrywał na kultowym już stadionie przy Z5. Jednak od dzisiaj kibice Koziołków muszą przyzwyczaić się do nowej nazwy swojego ukochanego stadionu.

Stadion Miejski przy alejach Zygmuntowskich 5, gdzie swoje mecze rozgrywa lubelska drużyna, jest zarządzany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Bystrzyca” w Lublinie Sp. z o.o. (w skrócie MOSiR Lublin). Lubelska spółka zarządza nie tylko stadionem żużlowym, ale również innymi ośrodkami sportowymi w mieście i ona odpowiada m. in. za wszelkiego rodzaju remonty i wprowadzane na obiekcie zmiany.

„Oglądaj PGE Ekstraligę w CANAL+ online od 39zł/mies. przez 3 miesiące!”

Jedną z takich zmian wprowadzoną przez MOSiR jest zmiana nazwy stadionu żużlowego przy Z5. Dzisiaj po południu MOSiR za pomocą mediów społecznościowych poinformował lubelskich fanów czarnego sportu o nazwaniu stadionu Best Auto Arena. Nowa nazwa wynika z umowy partnerskiej zawartej przez MOSiR z BMW Best Auto Lublin. Należy nadmienić, że ta firma jest również jednym ze sponsorów lubelskiej drużyny żużlowej.

Pierwszy mecz na Best Auto Arena zostanie rozegrany już jutro o godzinie 20:30, Motor Lublin podejmie Stal Gorzów. Relację live z tego spotkania znajdzie unas na stronie. A jak Wam podoba się nowa nazwa Z5? Czy będziecie jej używać? Dajcie nam znać w komentarzach.

728x90 Zuzel2024 3x39 042024
Żużel
Fot. Kazimierz Kożuch

Dołącz do nas na facebooku – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *