Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Sprostowanie na temat naszego komentarza dot. sprzedaży biletów na mecz o brązowy medal

Sprostowanie

Autor: Redakcja

Sprostowanie na temat naszego komentarza dot. sprzedaży biletów na mecz o brązowy medal

Wczoraj wieczorem opublikowaliśmy tekst, w którym poruszona została kwestia sprzedaży biletów na najbliższy mecz o brąz w Częstochowie, w którym miejscowy Tauron Włókniarz ma zmierzyć się z For Nature Solutions KS Apatorem Toruń.

W artykule przedstawiliśmy naszą interpretację tego, jak idzie sprzedaż biletów, do czego mieliśmy pełne prawo, gdyż w momencie pisania tekstu na stronie eventim.pl w sprzedaży była ogromna liczba biletów na mecz, który odbędzie się w niedzielę 24 Września (pierwotna data to sobota, 23 września). Poniżej załączamy screen z platformy eventim.pl (stan na godzinę 0:00 w nocy z czwartku na piątek).

379636506 992811311939333 2818307570743798754 n
Stan sprzedaży biletów na godzinę 0:00 w nocy z czwartku na piątek/ eventim.pl

Pragniemy jednak przeprosić za to, że w poście na Facebooku z linkiem do artykułu użyliśmy słów, że „kibice nie chcą już oglądać swojej drużyny”. Z pewnością jest wielu kibiców Włókniarza, którzy do samego końca będą wspierać swój zespół. Użyliśmy nieodpowiednich słów, by opisać całą sytuację. Wyżej zacytowane zdanie nie powinno znaleźć się w naszym poście w takiej formie. Prosimy także, by nie łączyć autora artykułu z osobą, która publikowała post na naszym profilu na Facebooku. Są to dwie różne osoby.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *