Żużel - Best Speedway Tv

Spotkania 1. i 2. Ligi Żużlowej odwołane! | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Spotkania 1. i 2. Ligi Żużlowej odwołane!

Spotkania

Spotkania 1. i 2. Ligi Żużlowej odwołane!

Kilka minut po godzinie 11 Canal+ poinformowało na swoich mediach społecznościowych, że spotkania 1. oraz 2. Ligi Żużlowej zostają odwołane. Przeszkodą w rozegraniu meczów mają być niekorzystne prognozy pogody na nadchodzący weekend. Nowe terminy nie są jeszcze znane.

Tai Woffinden o ciężkich chwilach w życiu! Było ćpanie, picie i imprezowanie!

W sobotę miał się odbyć mecz 2. Ligi pomiędzy Rzeszowem a Rawiczem, natomiast na niedzielę były planowane dwa spotkania: między Opolem a Piłą oraz między Gnieznem a Daugavpils.

Z kolei w niedzielę o 14 miały zostać rozegrane aż cztery mecze 1. Ligi Żużlowej, podczas których mieliśmy poznać spadkowicza oraz pełną obsadę Play-Offów. Żaden z zaplanowanych meczów nie dojdzie do skutku.

Pod znakiem zapytania stoją również niedzielne spotkania PGE Ekstraligi, jednak na razie nie ma żadnych oficjalnych informacji. Prognozy pogody zapowiadają ulewne deszcze zarówno we Wrocławiu, gdzie Sparta ma zmierzyć się z Motorem, jak i w Krośnie, któro ma podjąć Unię.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×