Przejdź do treści
Aktualności/Krajowa Liga Żużlowa

Spięcie zawodników i mechaników Stali Rzeszów. Musiał rozdzielać ich menadżer [WIDEO]

Stali Rzeszów
Fot. Jakub Malec

Autor: Krzysztof Choroszy

Spięcie zawodników i mechaników Stali Rzeszów. Musiał rozdzielać ich menadżer [WIDEO]

Finał 2. Ligi Żużlowej rozegrany w sobotnie popołudnie pewnie wygrali gospodarze. „Żurawie” od początku spotkania dominowały, doprowadzając do miażdżącego zwycięstwa 57 do 32. Podczas meczu nie zabrakło nerwowych sytuacji, ale jedna mogła kibicom szczególnie zapaść w pamięć.

Po wyścigu jedynastym, w którym trochę poprzeszkadzali sobie na torze Krystian Pieszczek i Marcin Nowak, zawodnicy chcieli wyjaśnić nieporozumienie w parkingu. Do Pieszczka pierwszy jednak podszedł jeden z mechaników tego drugiego, co wywołało ogromne emocje wśród członka teamu Krystiana Pieszczka. Ten następnie ruszył do mechanika, nie szczędząc ostrych słów względem jego zachowania. Obu członków teamów musiał rozdzielać nawet dyrektor sportowy Stali, Jacek Trojanowski.

Z informacji, jakie mogliśmy usłyszeć na antenie Canal+, zawodnicy wyjaśnili sobie całą sytuację. W późniejszych momentach meczu normalnie przybili ze sobą „piątkę” i nie widać było między nimi żadnych napięć. Jak natomiast zakończyła się sprawa dwójki mechaników, nie wiemy, jednak można przypuszczać, że kiedy emocje opadły, również mogli ze sobą normalnie porozmawiać.

Magazyn Żużlowy – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *