Przejdź do treści
Aktualności

Speedway Manager z dużą aktualizacją w 2023

Speedway Manager

Autor: Redakcja

Speedway Manager z dużą aktualizacją w 2023

Czego najbardziej oczekują gracze?

Z dnia na dzień rośnie popularność Speedway Manager – prawdopodobnie najlepszego na świecie menedżera żużlowego online. W chwili obecnej ponad pół tysiąca graczy rywalizuje w siedmiu ligach rozgrywek seniorów oraz drugie tyle w lidze młodzieżowej i lidze rezerw. Twórcy gry wraz ze sztabem game masterów oraz konsultantów, którzy są czynnymi graczami, stale pracują nad udoskonalaniem rozgrywki, czego efektem będą przełomowe zmiany, które będą wprowadzone w pierwszej połowie 2023.

Pierwsze treningi zawodników z Ostrowa. – Jak tylko dopisze pogoda, będziemy trenować, przekazał Waldemar Górski

Pierwszą podstawową zmianą, która tak naprawdę pozwoli na komunikację w grze z jej obecnymi graczami oraz umożliwi zapoznanie się z grą osób z zewnątrz (co pozwoli na szersze zainteresowanie tytułem), będzie otwarte Forum.

Drugą co do kolejności, ale najbardziej istotną ze wszystkich, będzie zmiana dotycząca wyglądu gry. Będzie ona obejmowała to, co już dawno powinno zostać zmienione, czyli przyjazny dla urządzeń mobilnych interfejs, który pozwoli nie tylko na intuicyjną realizację rozgrywki, ale nareszcie ujednolici całą grę. Zmiana ta dotyczyć będzie przebudowy panelu sterowania grą oraz przestrzeni graficznej, która już teraz dokonuje się w mediach społecznościowych oraz komunikacji zewnętrznej. Mowa tutaj o zmianie logo, odświeżeniu kolorystyki, ale również o dodaniu między innymi dodatkowych statystyk, zwijanego menu w poszczególnych działach, dodaniu skrótów dostępu do często używanych funkcji, czy dziesięciu najnowszych postów na forum Speedway Manager.

W pierwszej połowie 2023 ruszą pracę nad urozmaiceniem rozgrywek w postaci turnieju Grand Prix. Dodatkowo drużyna Speedway Managera zostanie zasilona o nowych partnerów w postaci bardzo znanych osobistości, ale również miejsc i klubów sportowych rozpoznawalnych w gronie żużlowym zarówno w Polsce jak i na Świecie.

Nie zdradzając więcej, do zobaczenia na torze !!!

„Artykuł Sponsorowany”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *