Spartanie góra! – MrGarden GKM Grudziądz – Betard Sparta Wrocław

W środowy wieczór mogliśmy obejrzeć zaległy mecz między Grudziądzem ,a Wrocławiem. Stawka tego meczu dla wrocławian była niewiarygodnie wysoka ,gdyż dalej walczą Oni o play-offy.

Wygrana Spartan w Grudziądzu ułatwiła im dalszą walkę o najwyższą stawkę jaka jest oczywiście Drużynowe Mistrzostwo Polski. Wrocławianie pokonali GKM 54-36 co jest dosyć wysoką różnicą punktowa.

IMG 4095 1

U Gospodarzy fenomenalny tego wieczoru był Artioma Laguta , który ogłosił w mix zonie ,że po 6 latach odchodzi z grudziądzkiego klubu. Zdobył On tego wieczoru aż 14 punktów oraz został Rajderem meczu. Z żółtą kartką i 10 punktami mecz zakończył Nicki Pedersen. Słaby występ zaliczyła niestety grudziądzka młodzież ,która wciąż musi ciężko pracować na dalsze sukcesy.

W ekipie gości zaszokował Max Fricke , który swoją waleczna jazda uzbierał 9 punktów plus bonus. Świetny występ zaliczki różnie Tak Woffinden (12 punktów) , Gleb Czugunow (10 +2 punktów) , Maciej Janowski (10 +1 punktów) oraz Chris Holder (9+2 punktów). Niestety ,wciąż słaba jazda szokuje nas Maksym Drabik , ale kibice Sparty są pewni iż jest to przejściowy kryzys młodego zawodnika i na pewno powróci do poprzedniej formy.

Podsumowując Sparta wraca do gry i na pewno łatwo nie odpuści , bo stawka jest na prawdę bardzo wysoka. Zawodnikom Sparty życzymy powodzenia w Rybniku oraz Play offów a grudziądzanom lepszego sezonu.

fot. speedwayekstraliga.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *