Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Sparta Wrocław potwierdza wypożyczenie nowego młodzieżowca! Wrocławianie mają opcję wykupu

Sparta Wrocław
Fot. Paweł Wilczyński

Autor: Krzysztof Choroszy

Sparta Wrocław potwierdza wypożyczenie nowego młodzieżowca! Wrocławianie mają opcję wykupu

Betard Sparta Wrocław w ostatnim czasie miała ogromny problem ze znalezieniem nowego młodzieżowca. Wiek juniora skończył bowiem Bartłomiej Kowalski, co zmusiło wrocławian do poszukiwań. Na dodatek karierę zakończyć postanowił Mateusz Panicz. Ostatecznie jednak Sparcie udało się znaleźć juniora.

Dzisiaj oficjalnie wrocławianie potwierdzili wypożyczenie nowego juniora, którego pozyskali z Ostrowa. Już parę tygodni temu Mariusz Staszewski, menadżer Arged Malesy Ostrów, poinformował, że Filip Seniuk zostanie wypożyczony do Betard Sparty Wrocław. Wtedy też poznaliśmy szczegóły wypożyczenia, a co ciekawe wrocławianie mają w umowie opcje wykupu utalentowanego 16-latka. Na korzyść będzie im również to, że zawodnik na codzień mieszka we Wrocławiu, więc de facto pojedzie on w swoim klubie.

Sparta po nieudanej walce o mistrzostwo, wypaczonej przez kontuzje kluczowych zawodników, będzie chciała również powalczyć o złote medale. Będzie im bardzo trudno o to, gdyż zdecydowanym faworytem na tę chwilę wydaje się być Motor Lublin, posiadający fenomenalny skład.

Magazyn Żużlowy Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *