Żużel - Best Speedway Tv

Sławomir Drabik ponownie we Wrocławiu! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Sławomir Drabik

Sławomir Drabik ponownie we Wrocławiu!

Sławomir Drabik ponownie we Wrocławiu!

Sławomir Drabik po kilku latach przerwy wraca do Betard Sparty Wrocław, gdzie będzie odpowiadał za szkolenie młodzieży. O powrocie dwukrotnego Indywidualnego Mistrza Polski do WTS-u klub poinformował za pośrednictwem strony internetowej.

Sławomir Drabik we Wrocławiu jest dobrze znany kibicom. W latach 2003 – 2004 był zawodnikiem tego klubu, a w latach 2015-2018 współpracował ze sztabem szkoleniowym pierwszej drużyn. Z końcem sezonu 2022 Sławomir Drabik odszedł z rodzinnego Włókniarza Częstochowa gdzie od czterech lat funkcję asystenta trenera szkółki. Tuż po przegranym półfinałowym dwumeczu z Moje Bermudy Stalą Gorzów drogi byłego zawodnika i klubu się rozeszły.

We Wrocławiu Sławomir Drabik będzie pracował z adeptami szkółki żużlowej oraz juniorami klubu. Jak informuje klub z jego wsparcia, szczególnie w zakresie przygotowania formacji juniorskiej, będzie też korzystał Dariusz Śledź, trener pierwszej drużyny Betard Sparty Wrocław.

Znamy terminarz Premiership na sezon 2023

– Znam Sławka bardzo dobrze, spędził z nami tu we Wrocławiu kilka lat i nie muszę nikogo przekonywać do jego wartości i umiejętności. Zawsze wykonywał dobrą pracę z młodzieżą, czuje ten sport, ma dużą wiedzę i charyzmę, która jest tak potrzebna w kontakcie z młodymi sportowcami. Sławek to taka osoba, która nie lubi siedzieć bezczynnie, chce być cały czas blisko parku maszyn. Myślę, że po niełatwej dla siebie minionej jesieni i rozstaniu z Częstochową, teraz zacznie działać we Wrocławiu na sto procent i bardzo szybko będziemy widzieć pierwsze efekty naszej współpracy – powiedział Andrzej Rusko dla klubowych mediów.

Fot. Paweł Wilczyński

BEST SPEEDWAY TV NA YouTube – CIEKAWOSTKI, NEWSY I WIELE WIĘC

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×