Żużel - Best Speedway Tv

Znamy terminarz Premiership na sezon 2023 | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Znamy terminarz Premiership na sezon 2023

terminarz

Znamy terminarz Premiership na sezon 2023

Brytyjska Premiership na swojej stronie internetowej ogłosiła oficjalny terminarz na sezon 2023. Liga wystartuje już 23 marca, kiedy to kibice obejrzą na Owlerton Stadium, zmagania Sheffield Tigers z Belle Vue Aces. Dla Tygrysów będzie to pierwsza okazja do rewanżu za porażkę w finale sezonu 2022, którą ponieśli właśnie z ekipą z Manchesteru.

Drugim spotkaniem zaplanowanym w tym terminie jest starcie Ipswich Witches z Peterborough Panthers. Trzy dni później odbyć się mają spotkania rewanżowe, które zamkną pierwszy tydzień zmagań ta torach Premiership.

Zespół Wolverhampton Wolves rozpocznie sezon 3 kwietnia, podejmując na Monmore Green King’s Lynn Stars. Natomiast nowa ekipa w brytyjskiej elicie – Leicester Lions zmagania na torach Premierhip rozpocznie w poniedziałek Wielkanocny – 10 kwietnia – wyjazdowym starciem z Peterborough Panthers.
Faza zasadnicza potrwa do 28 sierpnia, a półfinały i finał zaplanowano na wrzesień. Nowego mistrza Wielkiej Brytanii poznamy 28 września.

Hat-trick Jasona Doyle’a! Mistrz Świata dominuje cykl Indywidualnych Mistrzostw Australii

Relacje na żywo ze spotkań Premiership obejrzeć można będzie w brytyjskim Eurosporcie i Discovery+ , począwszy od 22 maja 2023 r. Niewykluczone jest, że część spotkań, tak jak w poprzednim sezonie obejrzeć będzie można w polskim Playerze.

Cały terminarz dostępny jest tutaj: britishspeedway.co.uk

Fot. Taylor Lanning

Reklamy

BEST SPEEDWAY TV NA YouTube – CIEKAWOSTKI, NEWSY I WIELE WIĘC

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×