Żużel - Best Speedway Tv

Serial „To jest żużel. Jedziemy dalej!” już dostępny dla widzów | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Serial „To jest żużel. Jedziemy dalej!” już dostępny dla widzów

Serial

Serial „To jest żużel. Jedziemy dalej!” już dostępny dla widzów

Serial „To jest żużel. Jedziemy dalej!” jest już dostępny dla widzów CANAL+ Online. Jak zapewniają pomysłodawcy całego przedsięwzięcia, jest to pionierska produkcja o żużlu pokazuje czarny sport z wielu perspektyw: i sportowej, i prywatnej.

Pierwsza tego typu produkcja o żużlu, w formie aż 16 odcinków, dostępny będzie w CANAL+ Online, przez kolejne 16 tygodni. Prezentuje ona zawodników i zespoły z samego centrum wydarzeń. Przygląda się z bliska transformacji speedwaya w wyścig technologiczny. Pokazuje szczęście oraz dramaty. Obnaża bezkompromisowość żużla.

– Niektóre fragmenty oglądałem podczas montażu dziesiątki razy i czuję, że mają moc. Dla mnie to petarda. Myślę, że widzowie nie raz się uśmiechną, kilka razy złapią za głowę, a niejednokrotnie wzruszą. Cóż… to jest żużel – powiedział Tomasz Dryła.

Za realizację odpowiadają Tomasz Dryła, Mateusz Dziopa, Łukasz Benz, Mateusz Kędzierski, Piotr Bugajny oraz Maciej Glazik.

Pierwszy odcinek serialu można obejrzeć TUTAJ.

Fot. Natalia Gotter

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×