Żużel - Best Speedway Tv

Mateusz Cierniak - "Bardzo marzyłem o mistrzostwie" | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Mateusz Cierniak – “Bardzo marzyłem o mistrzostwie”

Mateusz Cierniak

Mateusz Cierniak – “Bardzo marzyłem o mistrzostwie”

Mateusz Cierniak w piątek przypieczętował złoty medal Mistrzostw Świata Juniorów. – “Bardzo marzyłem o mistrzostwie”– powiedział po zdobyciu złotego medalu.

– Ten sezon jest naprawdę bardzo złoty dla mnie, w zasadzie dzisiaj nie mogłem tego zepsuć, zwłaszcza po wygranych dwóch rundach w Pradze i Cardiff. Może nie czułem się pewnie, ale na pewno byłem bardzo podekscytowany, że to jest tak blisko. Bardzo marzyłem o mistrzostwie i w zeszłym roku, kiedy nie udało mi się awansować do cyklu, ale wystartowałem jako dzika karta w Krośnie, poczułem, że jestem w stanie dużo zrobić – powiedział Mateusz Cierniak przed kamerami Eurosportu.

Transfery Żużlowe. Składy 2023

– Ten sezon pokazał, że potrafię dobrze jeździć, jestem w miarę dobrym zawodnikiem, ale cały czas się uczę. Bardzo się cieszę, że tak się dla mnie kończy ten wieczór i ten sezon. Trzy zwycięstwa byłyby już fenomenalne, ale najważniejsze dla mnie jest to, że wygrałem w całym cyklu. – podkreślił młodzieżowiec

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Przypomnijmy, żę SGP2 wygrał właśnie nasz zawodnik Mateusz Cierniak, srebro wywalczył Jan Kvech, a brąz Jakubowi Miśkowiakowi.

fot. Paweł Wilczyński

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×