Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Seifert-Salk miał dużo szczęścia. Paskudny upadek Duńczyka skończył się na strachu

Seifert-Salk
Fot. Sonia Kaps

Autor: Jakub Bielak

Seifert-Salk miał dużo szczęścia. Paskudny upadek Duńczyka skończył się na strachu

Abramczyk Polonia Bydgoszcz rozgromiła na własnym stadionie Cellfast Wilki Krosno. Goście nie byli w stanie nawiązać walki z gospodarzami, którzy po raz kolejni pokazali ogromną moc na własnym obiekcie. Chwile grozy podczas spotkania przeżył Jonas Seifert-Salk.

Do zdarzenia doszło w siódmej gonitwie. Po starcie zrobiło się bardzo ciasno. Duńczyk reprezentujący barwy Wilków próbował założyć się na Huckenbecka, jednak ta sztuka mu się nie udała. Doszło do kontaktu i Salk wjechał odprostowanym motocyklem w bandę. Przeleciał on przez nią i wylądował w pasie bezpieczeństwa. Wypadek wyglądał naprawdę paskudnie i większość kibiców na stadionie zamarła.

Do zawodnika wyjechała karetka, ale na szczęście nie była ona potrzebna. Zawodnik gości podniósł się o własnych siłach i wyjechał nawet do powtórki wyścigu. Jonas Seifert-Salk nie może jednak zaliczyć wyjazdu do Bydgoszczy do udanych. Zakończył on mecz z trzema punktami na koncie, zdobytymi w trzech wyścigach. Najważniejsze jednak, że jego kraksa zakończyła się bez kontuzji.

448856659 975528581241406 6392982272061898832 n
Fot. Sonia Kaps
seifert salkk
Fot. Sonia Kaps

Dołącz do nas na Facebooku – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *