Żużel - Best Speedway Tv

Ruszył nabór do szkółki żużlowej WTS | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
nabór

Ruszył nabór do szkółki żużlowej WTS

Ruszył nabór do szkółki żużlowej WTS

Klub z Wrocławia poinformował, że wystartował zimowy nabór do grup młodzieżowych WTS Sparty Wrocław. Do szkółki zapisywać się mogą dzieci od szóstego roku życia.

Jak informuje klub za pośrednictwem swojej strony internetowej, prowadzone są zapisy do czterech grup wiekowych. Od 6 roku życia – grupa Pit Bike. Od 10 roku życia – grupa 125cc. Od 11 roku życia – grupa 250cc i od 14 do 15 roku życia w grupie 500cc. Klub zaznaczył, że wśród kandydatów mile widziane będzie obycie z motocyklem, ogólna sprawność fizyczna i niski wzrost.

Luke Killeen nowym zawodnikiem WTS Sparty Wrocław

W grupach 125cc, 250cc i 500cc pierwszym etapem rekrutacji będą testy sprawnościowe i testy jazdy na motocyklach pit-bike. Ilość miejsc w każdej z grup jest ograniczona. Zainteresowanych prosimy o wypełnienie karty zgłoszeniowej i przesłanie jej na adres w.konczylo@wts.pl – czytamy w komunikacie klubu.

Fot. Sonia Kaps

BEST SPEEDWAY TV NA YouTube – CIEKAWOSTKI, NEWSY I WIELE WIĘCEJ

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×