Żużel: Ekscytujące Aktualności w Sporcie Żużlowym

Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Luke Killeen nowym zawodnikiem WTS Sparty Wrocław

awizowane składy

Autor: Sebastian Krauz

Luke Killeen nowym zawodnikiem WTS Sparty Wrocław

Luke Killeen został nowym zawodnikiem WTS Sparty Wrocław. Zawodnik z Antypodów ma w przyszłym sezonie startować w barwach drużyny występującej w U24 Ekstralidze. Młody Australijczyk podpisał z nowym klubem długi, bo aż pięcioletni kontrakt.

Luke Killeen do siedemnastoletni Australijczyk oraz Indywidualny Mistrz tego kraju w klasie 125cc z 2020 roku. W sezonie 2022 bronił on barw ekipy Oxford Chargers w angielskiej National Development League z którą przedłużył niedawno kontrakt na kolejny rok.

We Wrocławiu Killeen będzie liczył na podobny scenariusz i przebicie się do składu ekstraligowej Betard Sparty Wrocław poprzez udane występy w zespole U24 Ekstraligi – czytamy w komunikacie klubu.

Marcel Studziński zakończył karierę! Zawodnik przestrzega młodych adeptów!

Na ten moment, kadra na rozgrywki U-24 ekipy z Wrocławia prezentuje się następująco: Mateusz Panicz, Dawid Rybak, Jakub Wiatrowski, Kacper Andrzejewski (wszyscy Polska), Jaroslav Vanicek (Czechy), Lukas Fienhage (Niemcy), Connor Bailey (Australia), Marius Nielsen (Duńczyk), Nathan Ablitt (Brytyjczyk) oraz Luke Killeen (Australia).

Fot. Paweł Wilczyński

BEST SPEEDWAY TV NA YouTube – CIEKAWOSTKI, NEWSY I WIELE WIĘCEJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×