Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

ROW Rybnik ze wzmocnieniem na pozycji U24!

ROW Rybnik

Autor: Jakub Żak

ROW Rybnik ze wzmocnieniem na pozycji U24!

ROW Rybnik oficjalnie ogłosił, że w sezonie 2022 w barwach „Rekinów” będzie startował Patryk Wojdyło, który w tym roku reprezentował beniaminka eWinner 1. Ligi, czyli Cellfast Wilki Krosno, gdzie uzyskał średnią 1,785.

Wojdyło najprawdopodobniej zastąpi Wiktora Trofimowa na pozycji U24 w rybnickim klubie i patrząc na statystyki obu zawodników, można powiedzieć, że jest to dobry ruch ze strony ROW-u, zwłaszcza że obaj są w tym samym wieku (23 lata). Wychowanek Stali Rzeszów w tym sezonie był jedną z kluczowych postaci w ekipie z Krosna, a podczas meczu 1. kolejki w Rybniku tylko Andrzej Lebiedew zdobył od niego więcej punktów.

Skład „Rekinów” powoli się klaruje, bo oprócz Patryka w przyszłym sezonie w Rybniku pojadą również Siergiej Łogaczow i Krystian Pieszczek. Jeżeli chodzi o juniorów, to w klubie jest ich obecnie sześciu (Paweł Trześniewski, Przemysław Giera, Kacper Tkocz, Lech Chlebowski, Błażej Wypior i Seweryn Grabarczyk), a dwóch z nich pójdzie na wypożyczenie do innego klubu. W grudniu trener podejmie decyzję, kto zostaje, a kto będzie jeździł w innych barwach. Do skompletowania składu drużynie z Górnego Śląska brakuje już tylko dogadania się dwójką seniorów (w tym jednym krajowym).

źródło: row.rybnik.com.pl

fot. Sonia Kaps

1 odpowiedź do “ROW Rybnik ze wzmocnieniem na pozycji U24!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×