Żużel - Best Speedway Tv

ROW Rybnik ze wzmocnieniem na pozycji U24! | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

ROW Rybnik ze wzmocnieniem na pozycji U24!

ROW Rybnik

ROW Rybnik ze wzmocnieniem na pozycji U24!

ROW Rybnik oficjalnie ogłosił, że w sezonie 2022 w barwach „Rekinów” będzie startował Patryk Wojdyło, który w tym roku reprezentował beniaminka eWinner 1. Ligi, czyli Cellfast Wilki Krosno, gdzie uzyskał średnią 1,785.

Wojdyło najprawdopodobniej zastąpi Wiktora Trofimowa na pozycji U24 w rybnickim klubie i patrząc na statystyki obu zawodników, można powiedzieć, że jest to dobry ruch ze strony ROW-u, zwłaszcza że obaj są w tym samym wieku (23 lata). Wychowanek Stali Rzeszów w tym sezonie był jedną z kluczowych postaci w ekipie z Krosna, a podczas meczu 1. kolejki w Rybniku tylko Andrzej Lebiedew zdobył od niego więcej punktów.

Reklamy

Skład „Rekinów” powoli się klaruje, bo oprócz Patryka w przyszłym sezonie w Rybniku pojadą również Siergiej Łogaczow i Krystian Pieszczek. Jeżeli chodzi o juniorów, to w klubie jest ich obecnie sześciu (Paweł Trześniewski, Przemysław Giera, Kacper Tkocz, Lech Chlebowski, Błażej Wypior i Seweryn Grabarczyk), a dwóch z nich pójdzie na wypożyczenie do innego klubu. W grudniu trener podejmie decyzję, kto zostaje, a kto będzie jeździł w innych barwach. Do skompletowania składu drużynie z Górnego Śląska brakuje już tylko dogadania się dwójką seniorów (w tym jednym krajowym).

źródło: row.rybnik.com.pl

fot. Sonia Kaps

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
×