Żużel - Best Speedway Tv

Krystian Pieszczek odpowiada na zarzuty braku chęci awansu czy swojej słabszej dyspozycji! | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Krystian Pieszczek odpowiada na zarzuty braku chęci awansu czy swojej słabszej dyspozycji!

Krystian Pieszczek

Krystian Pieszczek odpowiada na zarzuty braku chęci awansu czy swojej słabszej dyspozycji!

GKS Wybrzeże Gdańsk było wymieniane jako jeden z kandydatów do awansu ale sezon szybko zweryfikował i obnażył słabości gdańszczan. W kuluarach po sezonie niektóre osoby zarzuciły prezesowi Tadeuszowi Zdunkowi, że wcale nie chcieli awansować do najlepszej żużlowej ligi świata. Na te zarzuty odpowiada zawodnik a już były Krystian Pieszczek oraz wskazuje reaguje na swoją słabszą dyspozycje w tym sezonie w rozmowie z trójmiasto.pl odpowiedział:

– Gdy słyszę, że Tadeusz Zdunek czy ktokolwiek inny w tym klubie nie chciał awansować do PGE Ekstraligi, mogę skwitować to tylko w jeden sposób – to jedna wielka brednia – mówi Krystian Pieszczek. Żużlowiec opowiada czemu po 3 latach ponownie zdecydował się opuścić Wybrzeże Gdańsk i rozlicza nieudany sezon. – Na sprzęt wydałem 300 tys. zł. Czasami człowiek się stara jak może, a efektów nie ma. Mam nadzieję, że nasze drogi z Wybrzeżem jeszcze się połączą – deklaruje gdański wychowanek.

Reklamy

Gdy słyszę, że pan Zdunek czy ktokolwiek inny w tym klubie nie chciał awansować, mogę skwitować to tylko w jeden sposób – to jedna wielka brednia. Chcieliśmy awansować do play-off, a kiedy to się udało, powiedzieliśmy sobie jasno, że jedziemy o finał i awans do PGE Ekstraligi. Mieliśmy zapewnienie, że klub będzie na taki sukces gotowy. Często wraca też teoria, że jakiś zawodnik nie chciał awansować, bo straciłby miejsce w składzie. To taka sama bzdura. Przecież jeśli ktoś się przyłoży do awansu, to nawet jeśli nie będzie dla niego miejsca w najwyższej klasie, nie będzie miał problemów ze znalezieniem nowego pracodawcy. Jeśli chodzi o pana Zdunka, nasze relacje są na bardzo dobrym poziomie. – oznajmił zawodnik w rozmowie z trójmiasto.pl

fot.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
×