Żużel - Best Speedway Tv

ROW Rybnik zakończył współpracę z Markiem Cieślakiem | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

ROW Rybnik zakończył współpracę z Markiem Cieślakiem

ROW Rybnik

ROW Rybnik zakończył współpracę z Markiem Cieślakiem

O tym mówiło się już od jakiegoś czasu, ale dzisiaj oficjalnie Marek Cieślak zakończył pracę w rybnickim klubie. Były selekcjoner Reprezentacji Polski nie porozumiał się z ROW-em w kwestiach finansowych, a drużynę w sezonie 2022 poprowadzi inny trener.

Marek Cieślak do Rybnika dołączył po spadku z PGE Ekstraligi i trenował żużlowców w sezonie 2021. Razem z ROW-em w eWinner 1. Lidze wygrał 8 z 16. spotkań, rundę zasadniczą zakończył na 3. pozycji, a następnie poległ w półfinałach z Ostrovią. Teraz jego przygoda w Rybniku dobiegła końca i ciężko powiedzieć, czy doświadczony szkoleniowiec w sezonie 2022 będzie prowadził inny klub. Nie wiadomo również, kto zajmie jego miejsce w ROW-ie.

– Chciałem podziękować Markowi za pracę z rybnicką drużyną. Celu w postaci awansu nie udało się zrealizować, ale tak czasami bywa. Taki jest sport. Realia są takie, że nie znaleźliśmy porozumienia w sprawach finansowych. Rozstajemy się jednak w zgodzie. Może jeszcze kiedyś trener do nas wróci – powiedział dla klubowej strony Prezes Krzysztof Mrozek.

fot. Sandra Rejzenr

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×