Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

ROW Rybnik zakończył współpracę z Markiem Cieślakiem

ROW Rybnik

Autor: Jakub Żak

ROW Rybnik zakończył współpracę z Markiem Cieślakiem

O tym mówiło się już od jakiegoś czasu, ale dzisiaj oficjalnie Marek Cieślak zakończył pracę w rybnickim klubie. Były selekcjoner Reprezentacji Polski nie porozumiał się z ROW-em w kwestiach finansowych, a drużynę w sezonie 2022 poprowadzi inny trener.

Marek Cieślak do Rybnika dołączył po spadku z PGE Ekstraligi i trenował żużlowców w sezonie 2021. Razem z ROW-em w eWinner 1. Lidze wygrał 8 z 16. spotkań, rundę zasadniczą zakończył na 3. pozycji, a następnie poległ w półfinałach z Ostrovią. Teraz jego przygoda w Rybniku dobiegła końca i ciężko powiedzieć, czy doświadczony szkoleniowiec w sezonie 2022 będzie prowadził inny klub. Nie wiadomo również, kto zajmie jego miejsce w ROW-ie.

– Chciałem podziękować Markowi za pracę z rybnicką drużyną. Celu w postaci awansu nie udało się zrealizować, ale tak czasami bywa. Taki jest sport. Realia są takie, że nie znaleźliśmy porozumienia w sprawach finansowych. Rozstajemy się jednak w zgodzie. Może jeszcze kiedyś trener do nas wróci – powiedział dla klubowej strony Prezes Krzysztof Mrozek.

fot. Sandra Rejzenr

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *