Żużel - Best Speedway Tv

Robert Sawina o meczu z GKM-em Grudziądz i postawie juniorów | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Robert Sawina o meczu z GKM-em Grudziądz i postawie juniorów

Robert Sawina

Robert Sawina o meczu z GKM-em Grudziądz i postawie juniorów

W ramach 5. kolejki PGE Ekstraligi For Nature Solutions KS Apator Toruń pewnie pokonał u siebie w starciu derbowym ZOOleszcz GKM Grudziądz 52:38. Po zwycięskim spotkaniu mogliśmy usłyszeć kilka słów od trenera drużyny Roberta Sawiny.

Żużel. Maciej Janowski zdobywcą Złotego Kasku 2023

Trener Robert Sawina, który jeszcze nie dawno mówił o oddaniu się do dyspozycji zarządu miał wczoraj pierwsze okazje do uśmiechu, gdyż jego zespół w końcu spisał się na miarę oczekiwań.

Po naszych problemach, które mieliśmy w naszych ostatnich spotkaniach, to z pewnością dzisiejszy wynik wzięlibyśmy w ciemno, aczkolwiek niedosyt na pewno pozostanie po tych ostatnich meczach.-powiedział Sawina również na oficjalnym kanale KS Toruń.

Powody do dumy i optymizmu pozostawia również fakt, że pierwsze przebudzenie w tym sezonie odnotował Krzysztof Lewandowski, junior “Aniołów” wygrywając dwa biegi indywidualnie i zdobywając 7 punktów, udowodnił, że wciąż brzmię w nim ogromny potencjał:

Kapitalna sprawa dla nas osób, które oczekują takich wyników od juniorów, to z pewnością jesteśmy usatysfakcjonowani tym wynikiem Krzysztofa, ale mimo wszystko martwimy się o postawę Mateusza Affelta, który po kilku dobrych występach na własnym torze teraz ma problemy i dopadło go coś, z czym musi się uporać. Chcę również wyróżnić tutaj Wiktora Lamparta, który zanotował dobry występ i mam nadzieje, że będzie to jego początek budowania swojej pozycji tutaj w Toruniu.– zakończył trener Apatora Toruń.

fot. Michał Szmyd

Reklamy

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×