Żużel - Best Speedway Tv : Wiadomości Żużlowe

Przejdź do treści
Aktualności/Krajowa Liga Żużlowa

Ricards Ansviesulis nie zmienia otoczenia. Ostatni rok w roli młodzieżowca spędzi w klubie z Daugavpils

Żużel
Fot. Optibet Lokomotiv Daugavpils

Autor: Sebastian Krauz

Ricards Ansviesulis nie zmienia otoczenia. Ostatni rok w roli młodzieżowca spędzi w klubie z Daugavpils

Ricards Ansviesulis to kolejny młodzieżowiec, który zdecydował się przedłużyć kontrakt z klubem z Daugavpils. Decyzja młodzieżowca jest o tyle zaskakująca, że kilka tygodni temu mówił on o chęci zmiany klubu.

Ricards Ansviesulis w minionym sezonie dał się poznać kibicom żużla w Polsce. Młody zawodnik wystąpił w 11 meczach i 37 razy pojawił się na torze. Wygrał 5 biegów, 4 razy był drugi a 11 razy trzecie. Zdobył 34 punkty i 8 bonusów, co przełożyło się na średnią biegopunktową na poziomie 1,135 co było 42 wynikiem w całej 2 Lidze Żużlowej.

– Ricards Ansviesulis będzie kontynuował karierę w “Lokomotywie”. Uroczy i pracowity człowiek, zawsze zostawia serce na torze. Ricards, od teraz będzie tylko lepiej – pisze klub z Daugavpils na swoich social mediach.

PGE Ekstraliga organizuje konkurs fotograficzny

Wcześniej klub poinformował o podpisaniu kontraktów z Steve’em Worrallem, Kjastasem Puodżuksem, Jewgienijem Kostygowsem, Daniiłem Kołodinskim, Kevinem Juhl Pedersenem, Gustavem Grahnem, Wadimem Antonewiczem, Artiomem Juhno, Nikitą Aulinsem, Ernestem Matjuszonoką oraz Marisem Strelcovsem.

Fot. Optibet Lokomotiv Daugavpils

Reklamy

MAGAZYN BEST SPEEDWAY TV – ODWIEDŹ NASZ KANAŁ NA YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×