Żużel - Best Speedway Tv

Ricards Ansviesulis nie zmienia otoczenia. Ostatni rok w roli młodzieżowca spędzi w klubie z Daugavpils | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Ricards Ansviesulis

Ricards Ansviesulis nie zmienia otoczenia. Ostatni rok w roli młodzieżowca spędzi w klubie z Daugavpils

Ricards Ansviesulis nie zmienia otoczenia. Ostatni rok w roli młodzieżowca spędzi w klubie z Daugavpils

Ricards Ansviesulis to kolejny młodzieżowiec, który zdecydował się przedłużyć kontrakt z klubem z Daugavpils. Decyzja młodzieżowca jest o tyle zaskakująca, że kilka tygodni temu mówił on o chęci zmiany klubu.

Ricards Ansviesulis w minionym sezonie dał się poznać kibicom żużla w Polsce. Młody zawodnik wystąpił w 11 meczach i 37 razy pojawił się na torze. Wygrał 5 biegów, 4 razy był drugi a 11 razy trzecie. Zdobył 34 punkty i 8 bonusów, co przełożyło się na średnią biegopunktową na poziomie 1,135 co było 42 wynikiem w całej 2 Lidze Żużlowej.

– Ricards Ansviesulis będzie kontynuował karierę w „Lokomotywie”. Uroczy i pracowity człowiek, zawsze zostawia serce na torze. Ricards, od teraz będzie tylko lepiej – pisze klub z Daugavpils na swoich social mediach.

PGE Ekstraliga organizuje konkurs fotograficzny

Wcześniej klub poinformował o podpisaniu kontraktów z Steve’em Worrallem, Kjastasem Puodżuksem, Jewgienijem Kostygowsem, Daniiłem Kołodinskim, Kevinem Juhl Pedersenem, Gustavem Grahnem, Wadimem Antonewiczem, Artiomem Juhno, Nikitą Aulinsem, Ernestem Matjuszonoką oraz Marisem Strelcovsem.

Fot. Optibet Lokomotiv Daugavpils

MAGAZYN BEST SPEEDWAY TV – ODWIEDŹ NASZ KANAŁ NA YouTube

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×