Żużel - Best Speedway Tv

Rene Bach czołowym zawodnikiem 2. Ligi? | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Rene Bach

Rene Bach czołowym zawodnikiem 2. Ligi?

Rene Bach czołowym zawodnikiem 2. Ligi?

Rene Bach to 32-letni Duńczyk, który w niedawno zakończonym okienku transferowym postanowił zamienić Opibet Lokomotiv Daugavpils na Unie Tarnów i na łamach oficjalnego profilu udzielił wywiadu w którym to zapowiada, że chce być jednym z czołowych zawodników tej ligi a także opowiada co skłoniło go do zmiany barw.

Doświadczony Duńczyk poprzedni sezon zaczął z wysokiego „C” i dobre zdobycze punktowe przywoził zarówno w Daugavpils, jak i w lidze duńskiej gdzie jeździł dla drużyny Holsted Tigers. Niestety na przeszkodzie staneła kontuzja kości udowej której nabawił się w poważnie wyglądającym wypadku z Nickim Pedersenem.

W przeszłości Rene Bach już udowadniał, że na 2-ligowym szczeblu rozgrywkowym potrafi się ścigać i tak w ostatnim sezonie w 20-stu wyścigał, zdobył 38 punktów oraz 5 bonusów co dało mu średnią 2,150 pkt./bieg a także w poprzednich latach 2018/2019/2020 w barwach Abramczyk Polonii Bydgoszcz oraz Kolejarza Opole zawsze ta średnia była w okolicach 2,0 punktów na bieg, co na pewno napawa optymizmem dla kibiców tarnowskiej Unii którzy liczą na odbudowę ich jakże utytułowanego klubu.

Żużlowiec Falubazu drugi w zawodach, które odbyły się w USA

W przyszłym sezonie Bach ma nadzieję, że żadna kontuzja nie stanie mu na przeszkodzie i jak sam mówi zostanie jednym z najlepszych zawodników 2. Ligi Żużlowej;

– W najbliższym sezonie chcę być jednym z najlepszych zawodników drugiej ligi i głęboko wierzę, że jestem w stanie to osiągnąć – powiedział Duńczyk w wywiadzie z klubowymi mediami Unii Tarnów.

Fot. facebook/holstedspeedway

Reklamy

MAGAZYN ŻUŻLOWY ONLINE – BEST SPEEDWAY TV

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×