Relacja Na Żywo Grand Prix Sobota

RELACJA LIVE

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA RELACJE NA ŻYWO NA NASZYM PORTALU!

STRONA ODŚWIEŻA SIĘ AUTOMATYCZNIE CO 60sek!

NA ŻYWOSKŁADYINFORMACJEREKLAMA

Artiom Łaguta 192 Pkt. a Bartosz Zmarzlik 189pkt !

Dziękujemy za relacje i do zobaczenie na Speedway Of Nations! Zapraszamy!

FINAŁ

helmet yellowBartosz Zmarzlik – 3
helmet redArtiom Łaguta – 0
helmet whiteEmil Sajfutdinow – 2
helmet blueMaciej Janowski – 1

Słaby start Łaguty, który spokojnie jedzechał sobie z tyłu. A piękna walka pomiędzy Zmarzlikiem, Janowski a Sajfutdinowem! Zmarzlik na pierwszym łuku przycina i wydłuża prostą wychodząc na prowadzenie! Emil wyprzedza Janowskiego!

MAMY DWÓCH POLAKÓW NA PODIUM Grand Prix Torunia!

Przed nami ostatni wyścig sezonu 2021!

Wielki Finał! A w nim walka POLSKO – ROSYJSKA!

244424781 4308031055917918 157652836820426357 n

PÓŁFINAŁ 2

helmet yellowJason Doyle – 0
helmet redEmil Sajfutdinow – 2
helmet whiteRobert Lambert – 1
helmet blueMaciej Janowski – 3

Ale piękna jazda Macieja Janowskiego! Najlepiej wyszedł ze startu z Emilem Sajfutdinowem! Maciej wyniósł się na szeroką gdzie załapał przyczepność i pomknął do przodu! Mamy finał POLSKO – ROSYJSKI!

Zaczynamy drugi półfinał!

Artiom Łaguta płacze razem z żoną na trybunach ze szczęścia! Ależ widok, emocje, radość. Coś fantastycznego! Piękny widok!


PÓŁFINAŁ 1

helmet yellowTai Woffinden – 0
helmet redBartosz Zmarzlik – 3
helmet whiteArtiom Łaguta – 3
helmet blueLeon Madsen – 1

Ale start Łaguty ! a za nim Zmarzlik, który go goni! Ale prędkość Łaguty! ŁAGUTA MISTRZEM ŚWIATA!

Ależ szykuje się półfinał! Bieg decydujący w walce o złoto!


Bieg 20

helmet yellowAnders Thomsen – 1
helmet redTai Woffinen – 2
helmet whiteLeon Madsen – 0
helmet blueJason Doyle – 3

Ale ściganie pomiędzy Woffinden, Madsen a Thomsen trzy wejścia w łuk prawie równocześnie! Ależ emocje! Wygrywa Doyle!


Bieg 19

helmet yellow Jaimon Lidsey – 0
helmet redKrzysztof Kasprzak – 2
helmet whiteMax Fricke – 3
helmet bluePaweł Przedpełski – 1

Najlepiej Kasprzak ze startu. Fricke mija na prostej na wyjściu z pierwszego łuku Kasprzaka. Przedpełski próbował gonić Kasprzaka ale nic z tego!


Bieg 18

helmet yellowBartosz Zmarzlik – 3
helmet redMaciej Janowski – 2
helmet whiteRobert Lambert – 0
helmet blueEmil Sajfutdinow – 1

Janowksi wypchnał Emila a Zmarzlik wykorzystuje ich walkę i przedłuża prostą! Polacy daleko z przodu! Lambert walczy z Emilem na dystansie a ostatecznie Rosjanin górą! Pierwsze okrążenie palce lizać jeżeli chodzi o walkę na torze!


Bieg 17

helmet yellowOliver Berntzon – 0
helmet redArtiom Łaguta – 3
helmet whiteMatej Zagar – 1
helmet blueFredrik Lindgren – 2

Automat Łaguta wrócił, który wystrzelił jak z armaty! I zdecydowanie z przodu! Berntzon ostro z Zagarem, którego przycinął do bandy!

Łatwe zadanie przed Łaguta do wykonania w tym biegu!

W tym biegu dowiemy się czy Artiom na dobre wrócił na właściwe ścieżki!


Bieg 16

helmet yellowMatej Zagar – 1
helmet redMaciej Janowski – 3
helmet whiteAnders Thomsen – 2
helmet blue Jaimon Lidsey – 0

Ale szybkość Janowskiego który pewnie wygrywa przed Thomsenem. A na krese Lidseya mija Zagar!


Bieg 15

helmet yellowTai Woffinden – 2
helmet redBartosz Zmarzlik – 3
helmet whiteOliver Berntzon – 1
helmet blueKrzysztof Kasprzak – 0

Najlepiej ze startu Zmarzlik ale mega szybki Tai Woffinden był bardzo blisko wyprzedzenia Zmarzlika na trasie! Polak po zorientowaniu się jaką ścieżką jedzie Anglik opanował sytuacje na trasie i dowozi wygraną!

Krzysztof Kasprzak wyjechał na nowym motocyklu!


Bieg 14

helmet yellowLeon Madsen – 1
helmet redEmil Sajfutdinow – 3
helmet whiteFredrik Lindgren – 2
helmet blueMax Fricke – 0

Dobry start Madsena i Sajfutdinowa! Ale Madsen wypchnięty na pierwszym łuku! Mija na trasie Fricke i wskakuje na trzecie miejsce. Na drugim miejscu Lindgren, który przez pierwsze dwa okrążenia zbliżał się do Rosjanina ale to było na tyle ze strony Szweda. Wygrywa szybki Sajfutdinow!


Bieg 13

helmet yellowArtiom Łaguta – 3
helmet redRobert Lambert – 2
helmet whiteJason Doyle – 1
helmet bluePaweł Przedpełski – 0

Najlepiej Lambert i Doyle ale Łaguta odpalił rakiete! I wraca na swoje optymalne tory ! Szybki Łaguta wygrywa!

Ale emocje!

Zawodnicy już pod taśmą startową!

Powtórka w pełnej obsadzie!

Łaguta wyszedł z łuku na trzecim miejscu.

Upadek na pierwszym łuku. Upadł Przedpełski

Łaguta wraca do poprzedniego motocykla na którym jechał dwa pierwsze biegi!

Kolejny ważny bieg w kontekście walki o złoto! Artiom przyjedzie trzeci lub czwarty to droga Zmarzlika po złoto zostanie szeroko otwarta!


99C7D157 5924 46E1 AA5D 4230F9C02D9F

Trwa kosmetyka toru.


Liderem jest Leon Madsen który ma trzy trójki! Bardzo dobrze prezentuje się Lambert, Sajfutdinow i Janowski! Brtosz Zmarzlik też nie odstaje!

Niespodzianką jest Artiom Łaguta, który po 3 seriach ma tylko 3 pkt.


Bieg 12

helmet yellowRobert Lambert – 3
helmet redMax Fricke – 2
helmet whiteOliver Berntzon – 0
helmet blueAnders Thomsen – 1

Najlepiej ze startu Fricke ale na trasie po szerokiej wyprzedza go Lambert, który jest dzisiaj szybki! Bład na trasie Fricke i stracił na trasie. Thomsen blisko wyprzedzenia na trasie Fricke ale ostatecznie nie udało się.


Bieg 11

helmet yellowJason Doyle – 1
helmet redFredrik Lindgren – 2
helmet whiteKrzysztof Kasprzak – 0
helmet blueMaciej Janowski – 3

Najlepiej Janowski i pewnie wychodzi na prowadzenie. Doyle z Lindgrenem się tasowali dość ostro na trasie! Na trzecim okrążeniu Kasprzak zbliżył się do Doyla. Janowski bardzo szybki.. widać, że trafił z ustawieniami!


Bieg 10

helmet yellowEmil Sajfutdinow – 2
helmet redPaweł Przedpełski – 1
helmet whiteMatej Zagar – 0
helmet blueTai Woffinden -3

Ostro na trasie Emil z Przedpełskim ale wychodzi zwycięsko Rosjanin, który puszcza się za Taia Woffindena ale Anglik wyraźnie się przełożył i odjeżdża daleko do przodu!


Bieg 9

helmet yellowLeon Madsen – 3
helmet red Jaimon Lidsey – 1
helmet whiteArtiom Łaguta – 0
helmet blueBartosz Zmarzlik – 2

Najlepiej ze startu Zmarzlik z Madsenem. Łaguta ostani i wolny! co tutaj się dzieje! Madsen wyprzedził na trasie Zmarzlika. Bartosz oglądał się za siebie gdzie jest Łaguta a ten daleko z tyłu i wolny! Czyżby Rosjanin nie dawał rady psychicznie!?

Ważny bieg dla Bartka Zmarzlika!

Ważny bieg dotyczący walki Łaguty ze Zmarzlikiem. Jeżeli Łaguta przyjedzie trzeci lub czwarty jego sytuacja stanie się dość trudna w kontekście walki o złoto.


Po dwóch seriach prowadzą Emil Sajfutdinow i Leon Madsen, którzy nie doznali porażki na chwile obecną. Trzeci i czwart jest Robert Lambert i Bartosz Zmarzlik po 5 pkt.


Bieg 8

helmet yellowBartosz Zmarzlik – 2
helmet redAnders Thomsen – 1
helmet whitePaweł Przedpełski – 3
helmet blueFredrik Lindgren – Def

Lindgren defektuje po starcie. A Zmarzlik po szerokiej wyprzedza Thomsena i dobierał się do Przedpełskiego, który jednak obronił się i dowiózł wygraną!


Bieg 7

helmet yellowKrzysztof Kasprzak – 1
helmet redLeon Madsen – 3
helmet whiteRobert Lambert – 2
helmet blueMatej Zagar – 0

Najlepiej Madsen ze startu do mety i on wygrywa. A za nim walka pomiędzy Lambertem a Kasprzakiem! Krzysztof napędzał się po szerokiej i przycinał do krawężnika przez co się zbliżał do Anglika. Lambert na trzecim okrążeniu odjechał Polakowi.

Szybkie tempo zawodów.


Bieg 6

helmet yellow Jaimon Lidsey – 0
helmet redJason Doyle – 2
helmet whiteEmil Sajfutdinow – 3
helmet blueOliver Berntzon – 1

Najlepiej pierwsze i drugie pole ze startu czyli Berntzon i Doyle ale Emil się tak napędzał po szerokiej, że wyprzedził obydwóch rywali! Piękna przycinka na łuku i Rosjanin wyszedł na prowadzenie przed Doyla. Ale szybki jest dzisiaj Emil Sajfutdinow!


Bieg 5

helmet yellowMaciej Janowski – 3
helmet redMax Fricke – 2
helmet whiteTai Woffinden – 0
helmet blueArtiom Łaguta – 1

Z dużymi kłopotami Artiom Łaguta! Który w porównaniu do wczoraj wygląda słabo! Słaby start a najlepiej Maciej Janowski. Max Fricke odbija drugie miejsce na trasie a za nim przyjeżdża Artiom Łaguta a ostatni Tai Woffinden.

Zawodnicy przygotowują się powoli do startu.

W tym biegu mamy całe wczorajsze podium.

Równanie toru.


Bieg 4

helmet yellowMax Fricke – 0
helmet redMatej Zagar – 1
helmet whiteBartosz Zmarzlik – 3
helmet blueJason Doyle – 2

Najlepiej Doyle, którego Zmarzlik mija na trasie. Do końca walczył Fricke ale nie udało mu się wyprzedzić Zagara. Dużo emocji przy starcie Bartosza Zmarzlika na trybunach.


Bieg 3

helmet yellowPaweł Przedpełski – 0
helmet redOliver Berntzon – 2
helmet whiteMaciej Janowski – 1!
helmet blueLeon Madsen – 3!

Ruszali się na starcie Madsen i Janowski. Maciej najsłabiej ale wyprzedza na trasie Przedpełskiego a następnie do samej mety gonił szweda. Wygrywa Leon Madsen.


Bieg 2

helmet yellowFredrik Lindgren – 1
helmet redTai Woffinden – 2
helmet whiteJaimon Lidsey – 0
helmet blueRobert Lambert – 3

Najlepiej znowu z drugiego pola ale tym razem Lambert i daleko z przodu. Na trasie Lindgren wyprzedza Lidseya.

W tym biegu i cyklu debiutuje Jaimon Lidsey!


BIeg 1

helmet yellow Anders Thomsen – 0
helmet red Artiom Łaguta – 2
helmet white Krzysztof Kasprzak – 1
helmet blue Emil Sajfutdinow – 3

Najlepiej ze startu Emil Sajfutdinow. Przespał moment startowy Łaguta, który zbliżał się do Emila i koniec końców dojechał na drugim miejscu. O trzecie miejsce walczyli Kasprzak z Thomsenem i górą Polak!

Zawodnicy wyjechali do pierwszego biegu.

Za chwile zaczynamy ostatnie zawody cyklu Grand Prix!



Trwa Prezentacja



243628089 225396332984645 8210642048497082635 n

27A87CB5 D0D6 450E B03C 5A031D4669BF edited

4D8CED14 3873 4052 BA9C 61E337CBD0C1 edited

Powoli na stadionie zbierają się kibice na dzisiejsze zawody.

W dzisiejszych zawodach kontuzjowanego Martina Vaculika zastąpi Jaimon Lidsey.

Klasyfikacja Generalna Cyklu:

  • Artiom Łaguta 178
  • Bartosz Zmarzlik 169
  • Emil Sajfutdinow 131
  • Fredrik Lindgren 122

Dzisiejsze zawody sędziuje tak jak wczoraj Pan Jesper Steentoft.


UWAGA! Śledzisz relacje NA ŻYWO w tel. ?! Tabelkę przesuwaj palcem prawo-lewo!

Lp.ZawodnikIIIIIIIVVSumaVIVIIFinałSumaMiejsce
1Artiom Łaguta210339304
2Emil Sajfutdinow3323112222
3Krzysztof Kasprzak11002413
4Anders Thomsen01121512
5Tai Woffinden20322908
6Jaimon Lidsey00100116
7Robert Lambert323201016
8Fredrik Lindgren1Def22279
9Maciej Janowski1!333212313
10Oliver Berntzon21010414
11Leon Madsen3!33101016
12Paweł Przedpełski03101511
13Max Fricke02203710
14Jason Doyle22113907
15Matej Zagar10011315
16Bartosz Zmarzlik3223313211
R1Krzysztof Lewandowski
R2Karol Żupiński

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *