Żużel - Best Speedway Tv

Relacja na żywo Grand Prix Niemiec w Teterow! | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Relacja na żywo

Relacja na żywo Grand Prix Niemiec w Teterow!

Relacja na żywo Grand Prix Niemiec w Teterow!

RELACJA LIVE

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA RELACJE NA ŻYWO NA NASZYM PORTALU!

STRONA ODŚWIEŻA SIĘ AUTOMATYCZNIE CO 60sek!

NA ŻYWO
NrZawodnik12345P1P2FSumaMiejsce
1L. Madsen20213087
2M. Fricke10111415
3A. Thomsen02021512
4M. Janowski3210069
5R. Lambert1123220114
6J. Holder02123088
7J. Doyle210w2513
8F. Lindgren3123231153
9T. Woffindenw31331116
10K. Huckenbeck312t0610
11P. Dudek2332333119
12M. Vaculikw032d511
13B. Zmarzlik3230223142
14D. Bewley233311135
15M. Michelsen00011216
16P. Przedpełski130w0414
R1N. Blodorn1117
R2L. Baumann018

FINAŁ

helmet yellow Fredrik Lindgren – 1
helmet redPatryk Dudek – 3
helmet white Bartosz Zmarzlik – 2
helmet blueRobert Lambert – 0

Atomowy start Polaków, którzy po starcie byli na dwóch pierwszych pozycjach. Dudek bez problemów jechał przez cały wyścig na pierwszym miejscu, a Zmarzlik miał ciągle blisko Lindgrena, ale mimo kłopotów na trasie utrzymał się na drugim miejscu. Polacy zajęli dwa pierwsze miejsca podczas Grand Prix w Teterow!

PÓŁFINAŁ 2

helmet yellowBartosz Zmarzlik – 2
helmet redFredrik Lindgren – 3
helmet white Daniel Bewley – 1
helmet blueJack Holder – 0

Zmarzlik po mistrzowsku pokonał pierwszy łuk, ale chwilę później wyprzedził go Lindgren, a Polak musiał bronić pozycji przed Bewleyem i Holderem, co mimo wielu kłopotów na trasie mu się udało. W finale wystartuje dwóch Polaków!

PÓŁFINAŁ 1

helmet yellowRobert Lambert – 2
helmet redPatryk Dudek – 3
helmet white Leon Madsen – 0
helmet blueTai Woffinden – 1

Dudek najlepszy od startu do mety, a Lambert konsekwentnie napędzał się po zewnętrznej aż w końcu wyprzedził Woffindena, który nieskutecznie próbował potem odzyskać pozycję. Madsen ze sporą stratą do rywali.

Klasyfikacja po 5. seriach startów:

  1. Patryk Dudek – 13
  2. Daniel Bewley – 12
  3. Fredrik Lindgren – 11
  4. Tai Woffinden – 10
  5. Bartosz Zmarzlik – 10
  6. Robert Lambert – 9
  7. Leon Madsen – 8
  8. Jack Holder – 8
  9. Maciej Janowski – 6
  10. Kai Huckenbeck – 6
  11. Martin Vaculik – 5
  12. Anders Thomsen – 5
  13. Jason Doyle – 5
  14. Paweł Przedpełski – 4
  15. Max Fricke – 4
  16. Mikkel Michelsen – 2
  17. Norick Bloedorn – 1

Bieg 20

helmet yellowMaciej Janowski – 0
helmet redRobert Lambert – 2
helmet white Patryk Dudek – 3
helmet blueDaniel Bewley – 1

Udany start Polaków, ale Dudek na pierwszym łuku wywiózł na zewnętrzną Janowskiego, który w efekcie spadł na trzecie miejsce. Magic próbował gonić Madsena, ale nie przyniosło to efektu, a na ostatnim okrążeniu Polaka wyprzedził Daniel Bewley.

Bieg 19

helmet yellow Jack Holder – 3
helmet red Anders Thomsen – 1
helmet white  Bartosz Zmarzlik – 2
helmet blue Martin Vaculik – d

Vaculik został na starcie, ale bardzo szybko jego motocykl zdefektował. Holder na drugim łuku zamknął Zmarzlika i wyprzedził Thomsena. W dalszej części wyścigu Duńczyk walczył ze Zmarzlikiem i ostatecznie rywalizację wygrał Polak mijając rywala pod koniec drugiego kółka.

Bieg 18

helmet yellowPaweł Przedpełski – 0
helmet redTai Woffinden – 3
helmet white Jason Doyle – 2
helmet blueMax Fricke – 1

Bieg bez większych emocji. Przedpełski został na starcie. Woffinden prowadził przez cały wyścig, ale przez cały czas na ogonie siedział mu Jason Doyle.

Bieg 17

helmet yellow Kai Huckenbeck – 0
helmet red Leon Madsen – 3
helmet white  Mikkel Michelsen – 1
helmet blue Fredrik Lindgren – 2

Michelsen zanotował udany start i po pierwszym łuku prowadził, ale cały czas musiał bronić się przed Madsenem, który wyprzedził rodaka na trzecim okrążeniu, a następnie to samo zrobił Lindgren.

Bieg 16

helmet yellowMikkel Michelsen – 1
helmet redTai Woffinden – 3
helmet white Maciej Janowski – 0
helmet blueJack Holder – 2

Bieg bez emocji. Start zadecydował o wszystkim. Maciej Janowski jadąc na ostatnim miejscu zanotował defekt, ale mimo tego dojechał do mety.

Bieg 15

helmet yellowRobert Lambert – 3
helmet redPaweł Przedpełski – w
helmet white Kai Huckenbeck (t) – Norick Bloedorn – 1
helmet blueAnders Thomsen – 2

Dużo zamieszania na początku. Przedpełski świetnie przejechał pierwszy, ale szybko zamknęli mu drogę Lambert i Thomsen. W efekcie Paweł musiał położyć motocykl. Bieg przerwany, a wykluczony jest oczywiście Polak.

W powtórce Huckenbeck dotknął taśmy. Za niego pojedzie Norick Bloedorn.

W trzecim podejściu do 15. biegu zbyt wielu emocji nie było. Lambert zamknął rywali na pierwszym łuku i bez problemów dojechał do mety na pierwszym miejscu.

Bieg 14

helmet yellowPatryk Dudek – 2
helmet redMax Fricke – 1
helmet white Fredrik Lindgren – 3
helmet blueBartosz Zmarzlik – 0

Dobry start Dudka, ale szybko minął go Lindgren. Zmarzlik zamknięty przez wszystkich na pierwszym łuku. Próbował gonić będącego na trzecim miejscu Fricke’a, ale niestety udało mu się wyprzedzić Australijczyka.

Bieg 13

helmet yellow Leon Madsen – 1
helmet red Jason Doyle – w
helmet white  Daniel Bewley – 3
helmet blue Martin Vaculik – 2

Bieg przerwany. Zaraz za pierwszym łukiem podniosło motocykl Doyle’a, który upadł na tor. Australijczyk wykluczony.

W powtórce zaraz po starcie Bewley wyprzedził Vaculika. Reszta biegu bez większych emocji.

Klasyfikacja po trzech seriach:

  1. Bartosz Zmarzlik – 8
  2. Daniel Bewley – 8
  3. Patryk Dudek – 8
  4. Kai Huckenbeck – 6
  5. Maciej Janowski – 6
  6. Fredrik Lindgren – 6
  7. Paweł Przedpełski – 4
  8. Tai Woffinden – 4
  9. Leon Madsen – 4
  10. Robert Lambert – 4
  11. Martin Vaculik – 3
  12. Jason Doyle – 3
  13. Jack Holder – 3
  14. Anders Thomsen – 2
  15. Max Fricke – 2
  16. Mikkel Michelsen – 0

Bieg 12

helmet yellowJason Doyle – 0
helmet redBartosz Zmarzlik – 3
helmet white Kai Huckenbeck – 2
helmet blueMaciej Janowski – 1

Polacy świetnie wyszli spod taśmy, ale Janowskiego od razu minęli Huckenbeck i Doyle. Na szczęście pod koniec trzeciego okrążenia Janowski wyprzedził Australijczyka i uratował jeden punkt.

Bieg 11

helmet yellow Daniel Bewley – 3
helmet red Fredrik Lindgren – 2
helmet white  Anders Thomsen – 0
helmet blue Tai Woffinden – 1

Brytyjczycy zaraz po pierwszym łuku minęli Lindgrena i jechali na dwóch pierwszych miejscach, ale na trzecim okrążeniu na szeroką wywiozło Woffindena, z czego skorzystał Szwed, który dzięki tej sytuacji przyjechał na drugiej pozycji.

Bieg 10

helmet yellowMax Fricke – 1
helmet redMartin Vaculik – 3
helmet white Mikkel Michelsen – 0
helmet blueRobert Lambert – 2

Vaculik najlepszy od startu do mety. O drugie miejsce walczyli Fricke z Lambertem i na ostatnim okrążeniu Brytyjczyk wyprzedził Australijczyka. Mikkel Michelsen po raz trzeci przyjeżdża ostatni.

Bieg 9

helmet yellow Patryk Dudek – 3
helmet redJack Holder – 1
helmet white Leon Madsen – 2
helmet bluePaweł Przedpełski – 0

Świetny start Leona Madsena z trzeciego pola, Patryk Dudek nie dał rady wyprzedzić Duńczyka na pierwszym kółku i musiał bronić się przed Holderem, ale potem na drugim okrążeniu popularny “Duzers” wyprzedził po wewnętrznej Madsena i dowiózł 3 punkty. Niestety Przedpełski miał sporą stratę do rywali.

Bieg 8

helmet yellowPaweł Przedpełski – 3
helmet redMaciej Janowski – 2
helmet white Martin Vaculik – 0
helmet blueFredrik Lindgren – 0

Przedpełski na pierwszym łuku zamknął Vaculika i Lindgrena, a następnie wyprzedził Janowskiego, dzięki czemu Polacy po starcie jechali na dwóch pierwszych miejscach, co nie zmieniło się przez cały wyścig.

Bieg 7

helmet yellowAnders Thomsen – 2
helmet redPatryk Dudek – 3
helmet white Jason Doyle – 1
helmet blueMikkel Michelsen – 0

Błyskawiczny start Dudka, który świetnie wszedł również w pierwszy łuk, co dało mu prowadzenie. Doyle i Thomsen próbowali gonić Polaka i jednocześnie walczyli między sobą o drugą pozycję. Na drugim okrążeniu Duńczyk minął Australijczyka po zewnętrznej i zakończył wyścig na drugim miejscu. Michelsen daleko z tyłu za resztą stawki.

Bieg 6

helmet yellowJack Holder – 2
helmet redDaniel Bewley – 3
helmet white Max Fricke – 0
helmet blueKai Huckenbeck – 1

Fricke miał spore problemy po starcie, przez co zakończył wyścig zdecydowanie za resztą stawki. Bewley na początku walczył o pierwsze miejsce z Holderem, a 3 punkty trafiły ostatecznie do zawodnika Betard Sparty.

Bieg 5

helmet yellowTai Woffinden – 3
helmet redBartosz Zmarzlik – 2
helmet white Robert Lambert – 1
helmet blueLeon Madsen – 0

Zmarzlik najlepszy spod taśmy, ale na wejściu w drugi łuk po zewnętrznej minął go Woffinden. O trzecie miejsce walczyli Lambert i Madsen, ale jeden punkt trafił ostatecznie w ręce Brytyjczyka.

Bieg 4

helmet yellowBartosz Zmarzlik – 3
helmet redMikkel Michelsen – 0
helmet white Paweł Przedpełski – 1
helmet blueDaniel Bewley – 2

Atomowy start Bartka Zmarzlika, który od razu wyszedł na prowadzenia i pewnie na pierwszym miejscu przejechał cały wyścig. Problemy mieli zawodnicy z tyłu stawki, bo blisko wypadku na drugim kółku był Michelsen a w trakcie trzeciego okrążenia Paweł Przedpełski ledwo utrzymał się na motocyklu.

Bieg 3

helmet yellowMartin Vaculik – w
helmet redKai Huckenbeck – 3
helmet white Tai Woffinden – w
helmet bluePatryk Dudek – 2

Bieg przerwany. Na drugim okrążeniu upadli Vaculik i Woffinden, którzy zostali wykluczeni i nie wezmą udziału w powtórce.

Huckenbeck lepiej wszedł w pierwszy łuk i przez 4 kółka jechał przed Dudkiem, który cały czas próbował gonić Niemca, który ostatecznie wygrał wyścig z minimalną przewagą.

Bieg 2

helmet yellowFredrik Lindgren – 3
helmet redRobert Lambert – 1
helmet white Jack Holder – 0
helmet blueJason Doyle – 2

Świetny start Lindgrena, który przez cały wyścig jechał na prowadzeniu. Początkowo tuż za nim był Robert Lambert, ale podniosło go na drugim łuku pierwszego okrążenia. W efekcie od razu minął go Doyle a chwilę później również Holder, ale popularny “Lambo” szybko odzyskał trzecią pozycję.

Bieg 1

helmet yellow Maciej Janowski – 3
helmet red Leon Madsen – 2
helmet white  Anders Thomsen – 0
helmet blue Max Fricke – 1

Ze startu najlepiej wyszedł Leon Madsen, ale zaraz za pierwszym łukiem między nim a Maxem Fricke znalazł się Maciej Janowski, który bez większych problemów dowiózł 3 punkty do mety.


Trwa prezentacja zawodników.

9436DE9E AFE6 437B AC32 044DD69C42F5

Po raz kolejny kwalifikacje do zawodów głównych wygrywa Bartosz Zmarzlik!

RozgrywkiIMŚ SPEEDWAY GRAND PRIX
LokalizacjaTeterow
StadionBergring-Arena w Teterow
Data i godzina28.05.2022, 19:00

Zostaw komentarz

0/100

×