Żużel - Best Speedway Tv

Rasmus Jensen o rywalach w 1. lidze żużlowej "to właśnie ich upatrywałem za najmocniejszych bezpośrednio z nami" | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Rasmus Jensen o rywalach w 1. lidze żużlowej “to właśnie ich upatrywałem za najmocniejszych bezpośrednio z nami”

Rasmus Jensen

Rasmus Jensen o rywalach w 1. lidze żużlowej “to właśnie ich upatrywałem za najmocniejszych bezpośrednio z nami”

Enea Falubaz Zielona Góra rozgromił na własnym terenie Zdunek Wybrzeże Gdańsk w rewanżu ¼ finału play-off 1. Ligi 59:31. Tym samym rajderzy z symbolem „Myszki Miki” na kevlarach wywalczyli przepustkę do kolejnego etapu tych zmagań.
Enea Falubaz – pewny tryumf i spektakularny awans do półfinału! [RELACJA]

Rasmus Jensen w programie c+ w rozmowie redaktorem Mateuszem Kędzierskim z c+, został zapytany o rywali, który jest bezpośrednim rywalem w walce o PGE Ekstralige – jestem w szoku po tym jak wygraliśmy 65 do 25 z ROW Rybnik na ich domowym torze. Bo, to właśnie ich upatrywałem za najmocniejszych bezpośrednio z nami. To ich upatrywałem za najróżniejszych w walce o speedway ekstraligę. Wiadomo, że jak odpali Bellego to Polonia potrafi jechać i może być bardzo groźna. W Ostrowie, jak w formie jest Oliver Berzntzon to Oni też mogą być bardzo groźni, ale wiem, że po upadku nie doszedł jeszcze do siebie.

Zaznaczmy, że Rasmus Jensen wystąpił w 16 spotkaniach na pierwszoligowych torach, w których wywalczył 159 pkt, przy czym jego średnia na bieg, to w chwili obecnej 2,065. Duńczyk jak najbardziej może zaliczyć sezon do udanych, gdzie pewnie razem z Falubazem Zielona Góra, pewnie zmierzają do PGE Ekstraligi.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×