Żużel - Best Speedway Tv

Raport z Wysp Brytyjskich: Wolverhampton Wolves deklasuje mistrza w Premiership KO Cup | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Raport z Wysp Brytyjskich: Wolverhampton Wolves deklasuje mistrza w Premiership KO Cup

Wolverhampton
Spis treści

Raport z Wysp Brytyjskich: Wolverhampton Wolves deklasuje mistrza w Premiership KO Cup

Z trzech zaplanowanych na Poniedziałek Wielkanocny spotkań  odbyło się tylko jedno, w którym Wolverhampton Wolves rozjechały na własnym torze Belle Vue Aces 46:20. Wygrana Wilków mogła być bardziej okazała, gdyby sędzia nie przerwał spotkania po jedenastu biegach, ze względu na niekorzystne warunki pogodowe. Obfite opady deszczu były także przyczyną odwołania spotkania Belle Vue Aces z Wolverhampton Wolves, które miało odbyć się na National Speedway Stadium w Manchesterze oraz meczu pomiędzy Peterborough Panthers i Leicester Lions.

Prezes Stali Gorzów już myśli o prekontraktach!

Na Monmore Green Wilki nie dały żadnych szans Asom, a ekipa z Manchesteru nie była w stanie wygrać drużynowo żadnego biegu i ostatecznie uległa gospodarzom różnicą 26 punktów.

Czterech zawodników gospodarzy zakończyło zawody  z kompletem punktów.

Jednym z nich był Steve Worrall, zdobywca 10 punktów i 2 bonusów, który w rozmowie z klubowymi mediami stwierdził, że „Belle Vue Aces, jako aktualni mistrzowie uznawani są za jednego z faworytów do wygrania Premiership. Jednak nasz dzisiejszy występ, jest sygnałem dla wszystkich ekip, że nie składamy broni. Sądząc po przebiegu spotkania w tych czterech wyścigach, które się nie odbyły, mogliśmy zwiększyć naszą przewagę i prawdopodobnie nasze zwycięstwo byłoby bardziej okazałe”.

Wolverhampton Wolves  – Belle Vue Aces 46:20

Wolverhampton Wolves 46: Steve Worrall 10+2, Chris Harris 9, Sam Masters 8+1, Ryan Douglas 8+1, Zach Cook 5+1, Rory Schlein 4, Leon Flint 2+1.

Reklamy

Belle Vue Aces 20: Tom Brennan 4+1, Brady Kurtz 4, Charles Wright 3+1, Anders Rowe 3+1, Dan Bewley 3, Jaimon Lidsey 2, Norick Blodorn 1+1.

fot. britishspeedway.co.uk

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×