Żużel - Best Speedway Tv

Prezes Stali Gorzów już myśli o prekontraktach! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Prezes Stali Gorzów już myśli o prekontraktach!

awizowane składy

Prezes Stali Gorzów już myśli o prekontraktach!

Waldemar Sadowski, prezes ebut.pl Stali Gorzów przyznał w rozmowie z Gazetą Lubuską, że myśli powoli o podpisywaniu prekontraktów ze swoimi zawodnikami. Przypomnijmy, że w myśl nowych przepisów już od połowy czerwca będzie można tego typu umowy podpisywać.

Kai Huckenbeck: „Trudno powiedzieć, na co nas stać”

Sternik klubu z Gorzowa został zapytany o to, czy już wstępnie planuje rozmowy dotyczące pierwszych umów. Przyznał on, że jeśli przepis został wprowadzony, to z całą pewnością on jako prezes będzie z niego korzystał:

Z instytucji prekontraktów zamierzamy korzystać i nawet będziemy o tym publicznie informować. Będziemy jednak do tego podchodzić delikatnie, z rozwagą. Przecież, jeśli zaczęlibyśmy nerwowo wykonywać pewne ruchy, to założenia co do tegorocznej drużyny uległyby zburzeniu. Oczywiście zaczniemy rozmowy od naszych zawodników. Nie chcemy, by przy decydujących meczach sezonu któryś z nich zastanawiał się, kosztem kogo prezes Sadowski chce wziąć do drużyny kolejnego zawodnika. Z zawodnikami innych drużyn będziemy rozmawiać, ale dopiero wtedy, jeśli któryś z naszych będzie się wahał lub powie, że chce odejść.

Prezes Stali Gorzów powiedział również krótko o tym, czy jakiekolwiek rozmowy już się zaczęły, mimo że dopiero co wystartował sezon żużlowy. W Gorzowie pod tym względem póki co raczej możemy bardziej mówić o ciszy i wyczekiwaniu na rozwój wydarzeń:

– Cały czas rozmawiamy, ale jeszcze nie o prekontraktach. Można powiedzieć, że to jest czas sondowania. Na szczegóły przyjdzie jeszcze czas.

ebut.pl Stal Gorzów minimalnie przegrała pierwszy mecz sezonu w Toruniu z miejscowym Apatorem. W drugiej kolejce Gorzowianie podejmą u siebie ZOOleszcz GKM Grudziądz. W przeciwieństwie do ligowej inauguracji tym razem podopieczni Stanisława Chomskiego będą faworytem.

Reklamy

Fot. Emilia Hamerska-Lengas

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×