Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

PSŻ Poznań z nowym sponsorem tytularnym na sezon 2023!

PSŻ Poznań

Autor: Dawid Procajło

PSŻ Poznań z nowym sponsorem tytularnym na sezon 2023!

W ubiegłorocznych rozgrywkach 2. Ligi Żużlowej po finałowej batalii z OK Bedmet Kolejarz Opole zwyciężyły poznańskie „Skorpiony”. Awans do wyższej klasy rozgrywkowej niesie za sobą zwiększone koszty oraz inwestycje na stadionie by spełnić wyższe niż dotychczas wymogi licencyjne. O ile to drugie w dużej mierze zależy od właściciela stadionu czyli miasta tak o sferę środków finansów na nowy sezon musiał zadbać zarząd klubu.
galeria 1 1
PSŻ Poznań z nowym sponsorem tytularnym na sezon 2023! 2


Wraz z końcem roku 2022 sponsorem tytularnym PSŻ Poznań po trzech sezonach współpracy przestała być firma SpecHouse. Władze klubu po fiasku negocjacyjnym z firmą w temacie dalszej współpracy, postanowiły szukać nowego podmiotu, który by zechciał znacząco wesprzeć poznański klub w nadchodzącym roku. Dotychczas włodarzom „Skorpionów” udało się pozyskać 75 sponsorów co już jest liczbą imponującą a ona wciąż może oczywiście urosnąć.

PSŻ Poznań czyli Okiem Skorpiona – Golaj, WOŚP i Klub Skorpiona, czyli „sezon ogórkowy” w pełni

W sezonie 2023 sponsorem tytularnym PSŻ Poznań stanie się firma Ebebe, wywodząca się z obszaru produkcji artykułów dla niemowląt oraz dzieci. Dla wielu z pewnością może być to spore zaskoczenie, że przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją naturalnych chusteczek dla dzieci oraz wkładek laktacyjnych ma zamiar tak mocno wejść w żużel. Co za tym idzie oprócz nowego przedrostka nazwy klub zyska kolejnego znaczącego partnera z całkiem nowego obszaru działalności gospodarczej.


Foto: facebook PSŻ Poznań, Sandra Rejzner

BEST SPEEDWAY TV NA YouTube – CIEKAWOSTKI, NEWSY I WIELE WIĘCEJ


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *