Żużel - Best Speedway Tv

PSŻ Poznań z nowym sponsorem tytularnym na sezon 2023! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
PSŻ Poznań

PSŻ Poznań z nowym sponsorem tytularnym na sezon 2023!

PSŻ Poznań z nowym sponsorem tytularnym na sezon 2023!

W ubiegłorocznych rozgrywkach 2. Ligi Żużlowej po finałowej batalii z OK Bedmet Kolejarz Opole zwyciężyły poznańskie „Skorpiony”. Awans do wyższej klasy rozgrywkowej niesie za sobą zwiększone koszty oraz inwestycje na stadionie by spełnić wyższe niż dotychczas wymogi licencyjne. O ile to drugie w dużej mierze zależy od właściciela stadionu czyli miasta tak o sferę środków finansów na nowy sezon musiał zadbać zarząd klubu.
galeria 1 1


Wraz z końcem roku 2022 sponsorem tytularnym PSŻ Poznań po trzech sezonach współpracy przestała być firma SpecHouse. Władze klubu po fiasku negocjacyjnym z firmą w temacie dalszej współpracy, postanowiły szukać nowego podmiotu, który by zechciał znacząco wesprzeć poznański klub w nadchodzącym roku. Dotychczas włodarzom „Skorpionów” udało się pozyskać 75 sponsorów co już jest liczbą imponującą a ona wciąż może oczywiście urosnąć.

PSŻ Poznań czyli Okiem Skorpiona – Golaj, WOŚP i Klub Skorpiona, czyli „sezon ogórkowy” w pełni

W sezonie 2023 sponsorem tytularnym PSŻ Poznań stanie się firma Ebebe, wywodząca się z obszaru produkcji artykułów dla niemowląt oraz dzieci. Dla wielu z pewnością może być to spore zaskoczenie, że przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją naturalnych chusteczek dla dzieci oraz wkładek laktacyjnych ma zamiar tak mocno wejść w żużel. Co za tym idzie oprócz nowego przedrostka nazwy klub zyska kolejnego znaczącego partnera z całkiem nowego obszaru działalności gospodarczej.


Foto: facebook PSŻ Poznań, Sandra Rejzner

BEST SPEEDWAY TV NA YouTube – CIEKAWOSTKI, NEWSY I WIELE WIĘCEJ


Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×