Żużel - Best Speedway Tv

ebebe PSŻ Poznań – KS ROW Rybnik. Stawka większa niż mecz [ZAPOWIEDŹ] | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

ebebe PSŻ Poznań – KS ROW Rybnik. Stawka większa niż mecz [ZAPOWIEDŹ]

PSŻ Poznań

ebebe PSŻ Poznań – KS ROW Rybnik. Stawka większa niż mecz [ZAPOWIEDŹ]

Kibice poznańskich „Skorpionów” nie mogą w tym tygodniu narzekać na brak wydarzeń żużlowych. Jeszcze dobrze nie ostygły emocje po wyjazdowym derbowym pojedynku ebebe PSŻ Poznań z Arged Malesą Ostrów a przychodzi czas na domowe spotkanie, które można spokojnie określić mianem tego za tzw. „cztery punkty” i oczywiście wynikający później z tego dwumeczu bonus. Z kolei rybnickie „Rekiny” przyjeżdżają na Golęcin z chęcią przełamania dotychczasowej fatalnej passy porażek.
galeria 1 2


Sympatycy ebebe PSŻ Poznań po czwartkowym spotkaniu, mimo że przegranym (48:41) z drużyną ostrowską, mogą być ze swoich zawodników dumni. Waleczna postawa poznańskiego zespołu w tym meczu zadziwiła wielu z tych, którzy przewidywali łatwą przeprawę dla gospodarzy derbowego pojedynku. Walka na równi z równym ze spadkowiczem z Ekstraligi bez wątpienia zatarła złe wrażenie po domowych porażkach: minimalnej ligowej z H. Skrzydlewska Orzeł Łódź (43:47) oraz dotkliwej w towarzyskim pojedynku o Puchar Fundacji PZM z Gwiazdami 1. I 2. Ligi Żużlowej (26:64).

Żużel. Orzeł zwycięski w Ostrowie w cieniu kontrowersji. “Walka o życie” na obiekcie Ostrovii zakończona po 8. wyścigu


Na drugim biegunie jest obecnie niedzielny rywal ebebe PSŻ Poznań, a więc ekipa KS ROW Rybnik. Nie mogąca wyjść z impasu porażek drużyna „Rekinów”, będzie próbowała przełamać ten niekorzystny bilans w wyjazdowym pojedynku z beniaminkiem 1. Ligi Żużlowej. Z pewnością dla całej drużyny ze Śląska wyprawa na tor w Poznaniu jest w nieznane bądź zapomniane, ale nie dla Patricka Hansena. Duńczyk był bowiem jedną z jaśniejszych postaci podczas Meczu o Puchar Fundacji PZM, mając przy tym świetną okazję do sprawdzenia się na torze najbliższego rywala.

galeria 2 2


Jak donoszą najnowsze prognozy pogody, niedzielne spotkanie zaplanowane na godz. 14:00 pomiędzy ebebe PSŻ Poznań a KS ROW Rybnik, pomimo sobotnich opadów deszczu nie jest zagrożone. W dniu meczowym są bowiem przewidziane rozpogodzenia bez wystąpienia jakichkolwiek opadów atmosferycznych. Awizowane zestawienia względem ostatnich ligowych potyczek nie przedstawiają się w żaden sposób zaskakująco bowiem menedżer gospodarzy Tomasz Bajerski już przyzwyczaił do wykonywania dwóch regulaminowych zmian tuż przed meczem a z kolei opiekun gości Antoni Skupień jest konserwatywny jeśli chodzi o jakiekolwiek roszady w podstawowym zestawieniu.


Awizowane składy:


ebebe PSŻ Poznań
9. Kevin Fajfer
10. Antonio Lindbaeck
11. Norbert Krakowiak
12. Adrian Gała
13. Jakub Martyniak
14. Kacper Teska
15. Karol Żupiński

Reklamy


KS ROW Rybnik
1. Patryk Wojdyło
2. Matej Zagar
3. Brady Kurtz
4. Krystian Pieszczek
5. Patrick Hansen
6. Kacper Tkocz
7. Paweł Trześniewski


Foto: Sandra Rejzner

BEST SPEEDWAY TV NA YouTube – CIEKAWOSTKI, NEWSY I WIELE WIĘCEJ

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×