Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

PSŻ Poznań przedstawił kevlary na tegoroczne rozgrywki Metalkas 2. Ekstraligi

PSŻ Poznań
Fot. PSŻ Poznań

Autor: Krzysztof Choroszy

PSŻ Poznań przedstawił kevlary na tegoroczne rozgrywki Metalkas 2. Ekstraligi

Już tylko kilka dni dzieli nas od startu rozgrywek PGE Ekstraligi i Metalkas 2. Ekstraligi. Co za tym idzie większość zespołów zaprezentowało już kevlary na nadchodzący sezon. Dzisiaj do tego grona dołączył Orzechowa Osada PSŻ Poznań, który przedstawił swoje odzienie na 2024 rok.

W niedzielę na poznańskim „Golęcinie” odbywa się finał Mistrzostw Polski Par Klubowych. W zawodach brali również udział zawodnicy „Skorpionów”. Żużlowcy PSŻ-u mają okazję pościągać się z zespołami najlepszej żużlowej ligi świata. Przy okazji przedstawili oni również tegoroczny kevlar. Jest on w barwach czarno-żółtych, a względem zeszłego sezonu usunięty został kolor biały, a został on wykorzystany jedynie przy logotypach sponsorów i firmy Metalkas.

Przypomnijmy, że rozgrywki Metalkas 2. Ekstraligi PSŻ rozpocznie w nadchodzącą sobotę. Wtedy na Golęcinie zmierzą się z jednym z kandydatów do awansu do elity, Innpro ROW-em Rybnik. Poznaniacy z pewnością będą chcieli jak najlepiej zaprezentować w pierwszym spotkaniu przed własną i postraszyć rybnickie „Rekiny”.

FB IMG 1712493439398
Fot. PSŻ Poznań
FB IMG 1712493441794
Fot. PSŻ Poznań

Dołącz do nas na Facebooku! – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *