Przejdź do treści
Zakończony
/

Mistrzostwa Polski Par Klubowych w Poznaniu na żywo

07.04.2024 14:00 Poznań
Relacja Składy
  • 25 min.

    Motor Lublin Mistrzem Polski Par Klubowych. Na drugim miejscu Apator Toruń, a na trzecim Sparta Wrocław

  • 24 min.

    Bieg 21

    żółta kartka

    Robert Lambert

    2

    żółta kartka

    Leon Madsen

    3

    żółta kartka

    Kacper Woryna

    0

    żółta kartka

    Patryk Dudek

    1

  • 23 min.

    Bieg 20

    żółta kartka

    Dominik Kubera

    2

    żółta kartka

    Jarosław Hampel

    0

    żółta kartka

    Przemysław Pawlicki

    1

    żółta kartka

    Bartosz Zmarzlik

    3

  • 22 min.

    BIeg 19

    żółta kartka

    Daniel Bewley

    2

    żółta kartka

    Mateusz Dul

    1

    żółta kartka

    Szymon Szlauderbach

    0

    żółta kartka

    Maciej Janowski

    3

  • 21 min.

    Bieg 18

    żółta kartka

    Grzegorz Zengota

    0

    żółta kartka

    Patryk Dudek

    1

    żółta kartka

    Robert Lambert

    2

    żółta kartka

    Andrzej Lebiediew

    3

  • 20 min.

    Bieg 17

    żółta kartka

    Maciej Janowski

    1

    żółta kartka

    Bartosz Zmarzlik

    3

    żółta kartka

    Dominik Kubera

    2

    żółta kartka

    Artiom Łaguta

    0

  • 19 min.

    Bieg 16

    żółta kartka

    Mateusz Dul

    0

    żółta kartka

    Leon Madsen

    2

    żółta kartka

    Kacper Woryna

    1

    żółta kartka

    Aleksandr Łoktajew

    3

  • 18 min.

    Bieg 15

    żółta kartka

    Przemysław Pawlicki

    1

    żółta kartka

    Bartosz Smektała

    3

    żółta kartka

    Andrzej Lebiediew

    2

    żółta kartka

    Jarosław Hampel

    0

  • 17 min.

    Bieg 14

    żółta kartka

    Robert Lambert

    2

    żółta kartka

    Artiom Łaguta

    1

    żółta kartka

    Daniel Bewley

    0

    żółta kartka

    Patryk Dudek

    3

  • 16 min.

    Bieg 13

    żółta kartka

    Kacper Woryna

    2

    żółta kartka

    Bartosz Zmarzlik

    3

    żółta kartka

    Jack Holder

    1

    żółta kartka

    Leon Madsen

    T

  • 15 min.

    Bieg 12

    żółta kartka

    Rasmus Jensen

    1

    żółta kartka

    Aleksandr Łoktajew

    W

    żółta kartka

    Szymon Szlauderbach

    2

    żółta kartka

    Jarosław Hampel

    3

  • 14 min.

    Bieg 11

    żółta kartka

    Grzegorz Zengota

    0

    żółta kartka

    Leon Madsen

    1

    żółta kartka

    Kacper Woryna

    3

    żółta kartka

    Andrzej Lebiediew

    2

  • 13 min.

    Bieg 10

    żółta kartka

    Maciej Janowski

    3

    żółta kartka

    Jarosław Hampel

    1

    żółta kartka

    Przemysław Pawlicki

    0

    żółta kartka

    Artiom Łaguta

    2

  • 12 min.

    BIeg 9

    żółta kartka

    Szymon Szlauderbach

    0

    żółta kartka

    Patryk Dudek

    1

    żółta kartka

    Robert Lambert

    3

    żółta kartka

    Aleksandr Łoktajew

    2

  • 11 min.

    BIeg 8

    żółta kartka

    Dominik Kubera

    0

    żółta kartka

    Bartosz Smektała

    1

    żółta kartka

    Andrzej Lebiediew

    1

    żółta kartka

    Bartosz Zmarzlik

    3

  • 10 min.

    BIeg 7

    żółta kartka

    Kacper Woryna

    0

    żółta kartka

    Maciej Janowski

    2

    żółta kartka

    Daniel Bewley

    3

    żółta kartka

    Leon Madsen

    1

  • 09 min.

    BIeg 6

    żółta kartka

    Przemysław Pawlicki

    9

    żółta kartka

    Emil Sajfutdinow

    2

    żółta kartka

    Robert Lambert

    3

    żółta kartka

    Jarosław Hampel

    1

  • 08 min.

    Bieg 5

    żółta kartka

    Dominik Kubera

    2

    żółta kartka

    Aleksandr Łoktajew

    1

    żółta kartka

    Szymon Szlauderbach

    0

    żółta kartka

    Bartosz Zmarzlik

    3

  • 07 min.

    Bieg 4

    żółta kartka

    Grzegorz Zengota

    1

    żółta kartka

    Artiom Łaguta

    2

    żółta kartka

    Daniel Bewley

    3

    żółta kartka

    Bartosz Smektała

    0

  • 06 min.

    BIeg 3

    żółta kartka

    Kacper Woryna

    1

    żółta kartka

    Jarosław Hampel

    2

    żółta kartka

    Przemysław Pawlicki

    0

    żółta kartka

    Leon Madsen

    3

  • 05 min.

    BIeg 2

    żółta kartka

    Robert Lambert

    1

    żółta kartka

    Bartosz Zmarzlik

    3

    żółta kartka

    Dominik Kubera

    0

    żółta kartka

    Emil Sajfutdinow

    2

  • 04 min.

    Bieg 1

    żółta kartka

    Szymon Szlauderbach

    0

    żółta kartka

    Bartosz Smektała

    2

    żółta kartka

    Grzegorz Zengota

    1

    żółta kartka

    Aleksandr Łoktajew

    3

  • 03 min.

    Prezentacja dobiega końca i zaraz zaczynamy pierwszy wyścig!

  • 02 min.

    Zaczyna się prezentacja zawodników dzisiejszych zawodów w Poznaniu.

  • 01 min.

    Mistrzostwa Polski Par Klubowych, czyli MPPK – w Poznaniu słonecznie i zawody powinny odbyć się bez żadnych problemów i z tego miesjsca zapraszamy na relacje na żywo na naszym portalu.

Dołącz do nas na facebooku – kliknij TUTAJ



Mistrzostwa Polski Par Klubowych w Poznaniu na żywo

  • FOGO Unia Leszno - 17

  • 1. Bartosz Smektała (2,0,1,-,3,-) 6

  • 2. Grzegorz Zengota (1,1,-,0,-,0) 2

  • 15. Andrzej Lebiediew (2,2,2,3) 9

  • ______________________________________________________________________

  • Ates Energy Group PSŻ Poznań - 12

  • 3. Aleksander Łoktajew (3,1,2,w,3,-) 9

  • 4. Szymon Szlauderbach (0,0,0,2,-,0) 2

  • 16. Mateusz Dul (0,1) 1

  • ______________________________________________________________________

  • Orlen Oil Motor Lublin - 25

  • 5. Bartosz Zmarzlik (3,3,3,3,3,3) 18

  • 6. Dominik Kubera (0,2,0,-,2,2) 6

  • 17. Jack Holder (1) 1

  • ______________________________________________________________________

  • KS Apator Toruń - 23

  • 7. Emil Sajfutdinow (2,2,-,-,-,-) 4

  • 8. Robert Lambert (1,3,3,2,2,1) 12

  • 18. Patryk Dudek (1,3,1,2) 7

  • ______________________________________________________________________

  • NovyHotel Falubaz Zielona Góra - 10

  • 9. Jarosław Hampel (2,1,1,3,0,0) 7

  • 10. Przemysław Pawlicki (0,0,0,-,1,1) 2

  • 19. Rasmus Jensen (1) 1

  • ______________________________________________________________________

  • Tauron Włókniarz Częstochowa - 17

  • 11. Leon Madsen (3,1,1,t,2,3) 10

  • 12. Maksym Drabik (-,-,-,-,-)

  • 20. Kacper Woryna (1,0,3,2,1,0) 7

  • ______________________________________________________________________

  • Betard Sparta Wrocław - 22

  • 13. Artiom Łaguta (2,-,2,1,0) 5

  • 14. Daniel Bewley (3,3,-,0,-,2) 8

  • 21. Maciej Janowski (2,3,1,3) 9