Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

PSŻ Poznań ogłosił jednego z dwóch młodzieżowców w przyszłorocznym zespole

PSŻ Poznań
Fot. Sandra Rejzner

Autor: Krzysztof Choroszy

PSŻ Poznań ogłosił jednego z dwóch młodzieżowców w przyszłorocznym zespole

PSŻ Poznań po udanym załatwieniu sprawy związanej z budową sztucznego oświetlenia na Golęcinie, przystąpił do ogłaszania zawodników, którzy pojadą w przyszłym sezonie w barwach „Skorpionów”. Tym samym poznaliśmy już wszystkich seniorów poznańskiej ekipy. Teraz ogłosili oni, pozostanie swojego młodzieżowca.

W poniedziałkowy wieczór w mediach społecznościowych klubu z Poznania oficjalnie poinformowano, że barwy PSŻ-u w przyszłym sezonie będzie reprezentował Kacper Teska. Młodzieżowiec drużyny ze stadionu na Golęcinie również w minionym sezonie jeździł dla macierzystej ekipy, prezentując się całkiem dobrze, szczególnie w porównaniu do Karola Żupińskiego, z którym jeździł w parze juniorów przez praktycznie cały sezon.

Znamy już praktycznie cały zespół PSŻ-u Poznań na przyszły sezon rozgrywek 1. Ligi Żużlowej. Widać już na pierwszy rzut oka, że będą oni walczyć o utrzymanie, a taki skład może mieć ciężko w rywalizacji z innymi ekipami. „Skorpiony” wiosną mogą sięgnąć również po kogoś, kto wtedy będzie wolny na rynku transferowym, a takich nazwisk nie brakuje.

Magazyn Żużlowy Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *