Żużel - Best Speedway Tv

Wiktor Przyjemski ogłosił odejście z Polonii. Spiker zdradził jego nowy klub | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Wiktor Przyjemski ogłosił odejście z Polonii. Spiker zdradził jego nowy klub

Przyjemski

Wiktor Przyjemski ogłosił odejście z Polonii. Spiker zdradził jego nowy klub

Wiktor Przyjemski pożegnał się z kibicami Abramczyk Polonii Bydgoszcz. Po przegranym dwumeczu z ROW-em Rybnik obecny w parku maszyn z drużyną 18-latek wyszedł na murawę i przez mikrofon podziękował kibicom za ostatnie trzy lata. O jego nowym klubie wspomniał spiker Polonii.

Wiktor Przyjemski nie krył swoich ogromnych emocji. Przekazując oficjalną informację o swoim odejściu przed całym stadionem, z jego oczu poleciały łzy. Kamery telewizyjne zarejestrowały, że wraz z końcem piętnastego biegu, kiedy stało się jasne, że Polonia kończy sezon, junior zaczął płakać. Chwilę później 18-latek stanął przed kamerami Canal+. Tam powiedział, że nie może, póki co zdradzić nazwy swojego nowego klubu.

Niestety nie mogę powiedzieć, ale na pewno nie długo informacja będzie. Mam nadzieję, że będzie tam dla mnie to dobre miejsce i będę mógł się rozwijać tak jak w Bydgoszczy. – powiedział zawodnik dla Canal+.

Tajemnicę tę mógł jednak zdradzić Jerzy Matuszak, spiker Polonii Bydgoszcz. Powiedział on, że Wiktor będzie jeździł w Motorze Lublin u boku Bartosza Zmarzlika. Nie ma w takim kierunku żadnej niespodzianki – od wielu tygodni mówi się o tym, że to właśnie aktualni mistrzowie Polski wygrali wyścig o utalentowanego zawodnika.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×