Żużel - Best Speedway Tv

Lekarze przewidują szybki powrót rybnickich juniorów | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Lekarze przewidują szybki powrót rybnickich juniorów

rybnickich

Lekarze przewidują szybki powrót rybnickich juniorów

Jeszcze do niedawna młodzieżowa kadra ROW-u Rybnik liczyła 6. zawodników. Karierę zakończył jednak Przemysław Giera, a klub wypożyczył Błażeja Wypiora. Do tego wszystkiego doszły kontuzje Seweryna Grabarczyka (który i tak nie może jeszcze startować w lidze) i dwóch podstawowych juniorów, czyli Pawła Trześniewskiego i Kacpra Tkocza. O ich stanie zdrowia wypowiedział się Prezes ROW-u Krzysztof Mrozek na łamach klubowej strony internetowej.

199779434 10223167191702457 1271906053862414075 n

“W piątek obaj zawodnicy byli na konsultacji przeprowadzonej w klinice w Piekarach przez doktora Andrzeja Jasińskiego. Dzień prędzej byli na takiej samej konsultacji u naszego doktora klubowego Tomasza Wodeckiego. Najważniejsze, że obaj lekarze są zadowoleni z tego, jak przebiega leczenie kontuzji. Obaj przewidują szybki powrót. Rokowania są naprawdę dobre” – stwierdził sternik ROW-u.

Obecnie klub ma do dyspozycji tylko Lecha Chlebowskiego, a pierwszy mecz w lidze “Rekiny” mają odjechać już 9 kwietnia na łódzkiej Moto Arenie. W poprzednim komunikacie klub informował, że Prezes dąży do pozyskania juniora z zewnątrz. Wtedy informowano też, że przerwa Trześniewskiego i Tkocza może potrwać nawet do dwóch miesięcy. Teraz Krzysztof Mrozek dla row.rybnik.com.pl mówi jedynie, że młodzieżowcy wrócą “w najkrótszym możliwym terminie”.

Przypomnijmy, że Paweł Trześniewski złamał rękę, natomiast Kacper Tkocz ma kontuzję obojczyka. Obaj rozpoczęli już rehabilitację, ale na razie nie wiadomo dokładnie, kiedy będą mogli wrócić na tor.

fot. Paweł Wilczyński

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×