Przemysław Termiński – „całkowicie rozumiem co przeżywają dzisiaj władze zielonogórskiego klubu”

Przemysław Termiński, właściciel Apatora Toruń, w wywiadzie dla Radia Zachód dał kilka porad drużynie spadającej z Ekstraligi, Falubazowi Zielona Góra:

„(…) Powiem tak, ja całkowicie rozumiem co przeżywają dzisiaj władze zielonogórskiego klubu, (…) bo to jest duża trauma, taki spadek. My przeżywaliśmy to 2 lata temu. (…) Po prostu trzeba się natychmiast otrząsnąć z tej traumy. Było, minęło, czasu już się nie cofnie. Trzeba teraz skoncentrować się na budowaniu przyszłości. Najważniejszym punktem budowania przyszłości jest to, że musi być osoba czy zespół osób które po prostu będą za to odpowiedzialne.

Ale nie będą za to odpowiedzialne na zasadzie: kibice są odpowiedzialni za wynik drużyny, tylko będą odpowiedzialne konkretne osoby. W naszym przypadku byłem odpowiedzialny ja, jako właściciel. Miałem do dyspozycji Adama Krużyńskiego, moją żonę i kilku działaczy związanych z klubem. Wspólnie siedliśmy i ustaliliśmy co robimy. (…) Muszą być ludzie którzy wezmą się za to i tylko za to. Nie będą robili 50 innych rzeczy jednocześnie. (…)”

fot. Sonia Kaps

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *