Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Przemysław Pawlicki i Rafał Karczmarz zostają w swoich klubach na sezon 2021

Przemysław Pawlicki i Rafał Karczmarz zostają w swoich klubach na sezon 2021

Autor: Jakub Żak

Przemysław Pawlicki i Rafał Karczmarz zostają w swoich klubach na sezon 2021

Jakiś czas temu Unia Leszno oficjalnie poinformowała kibiców, że Piotr Pawlicki i Emil Sayfutdinow. Teraz skład na przyszłoroczny sezon buduje również GKM Grudziądz. Według informacji podanych przez WP Sportowe Fakty klub porozumiał się z Przemysławem Pawlickim, a oprócz niego w przyszłym sezonie barwy klubu bronić będą związani umową Duńczycy, czyli Nicki Pedersen i Kenneth Bjerre.

Dziś (t.j.25.09.2020) poprzez media społecznościowe Stal Gorzów poinformowała o tym, że na przyszły sezon w klubie zostanie Rafał Karczmarz, który będzie miał przed sobą niełatwe zadanie. Przejście w wiek seniorski nigdy nie jest proste, a zwłaszcza w Ekstralidze. Wychowanek niekoniecznie będzie miał gwarantowane miejsce w składzie, bo mimo nowych przepisów, od jakiegoś czasu mówi się, że do Stali może dołączyć Robert Lambert. Taki ruch mógłby pozbawić Karczmarza miejsca w składzie, ale dużo zależy również od tego, kto z obecnej formacji seniorskiej Stali Gorzów opuści klub.

Sezon 2020 jeszcze się nie skończył, a kluby już powoli szykują się na kolejny rok. Każdy chce podejść do negocjacji z nowymi zawodnikami, mając realny i konkretny plan oraz silnych zawodników z podpisanymi kontraktami. Tegoroczne okienko transferowe może być jednym z ciekawszych w ostatnich latach, a z każdym kolejnym dniem wyjaśnia się coraz więcej niewiadomych.

fot. Sonia Kaps

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *