Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Przemysław Pawlicki: „Czuję się dużo lepiej na motocyklu”

Przemysław Pawlicki
Fot. Marta Astachow

Autor: Piotr Dzierliński

Przemysław Pawlicki: „Czuję się dużo lepiej na motocyklu”

Podczas niedzielnego hitu 1 Ligi Żużlowej miejscowa Arged Malesa Ostrów podejmowała na własnym torze zespół Enea Falubaz Zielona Góra. Goście pewnie zwyciężyli te spotkanie 34:55. Jednym z ojców sukcesu, był Przemysław Pawlicki, który do swojego dorobku przypisał 9 punktów z dwoma bonusami.

Żużel. Kompletny Kacper Pludra, kolejna kontuzja w Lesznie oraz udany powrót lidera na swój tor. Ekstraliga U24 [RELACJA]

Najskuteczniejszy zawodnik pod względem średnich w 1 Lidze Żużlowej przeprowadził wywiad w serwisie YouTube na kanale „FalubazTV”. Zawodnik wspomniał swoje odczucia na temat Ostrowskiego toru:

Ciężko mi się jeździło, pamiętam ten tor z innych warunków, gdy można było się ścigać, ale coś z tą nawierzchnią jest nie tak i liczy się tylko start. Ja jestem zwolennikiem torów, gdzie można mijać na trasie – odpowiedział lider zielonogórskiego zespołu.

Starszy z braci Pawlickich po średnim w swoim wykonaniu sezonie 2023 postanowił zejść lige niżej. Przemysław Pawlicki przed sezonem zamienił swoje barwy na Enea Falubaz Zielona Góra. W tym momencie 32-latek zajmuję pierwszą pozycję w klasyfikacji średnich biegowych 1 Ligi Żużlowej. Wykręcił średnią na poziom 2,593. Jest to najpewniejszy punkt w zespole zielonogórskiego falubazu.

MAGAZYN ŻUZLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *