Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Przełom w sprawie Berge! „Nie chcemy zapeszać”

Berge
Fot. Cellfast Wilki Krosno

Autor: Jakub Bielak

Przełom w sprawie Berge! „Nie chcemy zapeszać”

Cellfast Wilki Krosno z utęsknieniem czekają na powrót swojego lidera. Dimitri Berge nabawił się poważnego urazu i miał nie startować do końca rundy zasadniczej. Teraz klub poinformował o znacznej poprawie stanu zdrowia swojego zawodnika. Być może uda się mu wrócić na tor szybciej, aniżeli się spodziewano.

Francuz po wypadku poinformował, że wypadła mu kość barkowo-obojczykowa w lewym ramieniu, a ponadto musiał on przejść operację uszkodzonych więzadeł. Wówczas lider krośnian poinformował, że rehabilitacja może zająć nawet trzy miesiące. Nie wiemy jednak, ile czasu zakładano na pełne zrośnięcie się stawu barkowo-obojczykowego, a właśnie taki progres odnotował klub z Krosna.

W komunikacie napisano, że zawodnika czeka intensywna rehabilitacja, a wpis zakończony sugestywnym zdaniem: Pytacie o powrót na tor? Nie chcemy zapeszać. Być może więc kibice Wilków będą mieli niespodziankę i być może ich lider powróci na tor, szybciej niż się spodziewano i będzie w pełnej gotowości i formie na fazę play-off.

Żużel
Fot. Sonia Kaps
438154408 3072549262875651 6761789672679656128 n
Fot. Cellfast Wilki Krosno

Dołącz do nas na Facebooku – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *